RAVENOL Super Sagekettenoel uchun biologik parchalanadigan zanjir moyi

Mahsulot kodi: 1350301

RAVENOL Super Sagekettenoel uchun biologik parchalanadigan zanjir moyi

Mahsulot kodi: 1350301

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
-
Omborda yo‘q
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1350301-B20
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: -
Shtrix-kod: -
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar:

Maxsus biologik parchalanadigan moy. Benzinli arra zanjirini va o'rmon yig'ish texnikasini moylash uchun mo'ljallangan. Yuqori adgeziya qobiliyati va yaxshi moylash xususiyatlariga ega.

RAVENOL Super Sägekettenoel - yuqori darajada tozalangan raps asosli moy asosida maxsus qo'shimchalar kompleksi qo'shilgan holda, zanjirlar uchun moylarga qo'yiladigan talablar va "Blauer Engel" hamda EU Ecolabel ekostandarti talablariga muvofiq ishlab chiqarilgan maxsus biologik parchalanadigan moy. KWF testi muvaffaqiyatli o'tkazildi.

Xavfsiz moddalardan foydalangan holda ishlab chiqilgan, atrof-muhitga zarar yetkazmaydi va mikroorganizmlar uchun xavfsiz biologik parchalanadigan mahsulot hisoblanadi.

Qo'llanish sohasi:

Benzopila va o'rmon yig'ish texnikasining arralash zanjirini moylash uchun mo'ljallangan. Yozgi va qishki davrda ham, og'ir yuklamalar va yuqori aylanishlarda optimal moylashni ta'minlaydi.

Yuqori adgeziya qobiliyati va yaxshi moylash xususiyatlariga ega. Maxsus qo'shimchalar moyni juda yuqori aylanishlarda ham zanjirda ushlab turadi va arralash zanjirining uzoq muddat xizmat qilishini ta'minlaydi. Noqulay ish sharoitlarida va yomon atmosfera sharoitlarida ham korroziyadan himoya qiladi.

Butun yil davomida foydalanish uchun yaroqli. RAVENOL Super Saegekettenoel biologik parchalanadigan arralash zanjirlari uchun moyi Germaniya tabiatni muhofaza qilish vazirligi tomonidan rasman sinovdan o'tkazilgan va "Blauer Engel" - "Ko'k farishta" belgisi berilgan.

"Blauer Engel" (Ko'k Farishta) belgisi ekologik toza tovarlarning eng muhim ko'rsatkichidir. Bu iste'molchilar va atrof-muhitni muhofaza qilishning eng nufuzli belgilaridan biridir. Belgi egasi Germaniya Federativ Respublikasining atrof-muhitni muhofaza qilish va yadro xavfsizligi federal vazirligidir. "Blauer Engel" faqat sertifikatlangan mahsulotlarga qo'yiladi va Germaniya sifat kafolati va etiketlash instituti (RAL Deutsches Institut für Gutesicherung und Kennzeichnung e.V.) tomonidan federal atrof-muhit agentligi (Umweltbundesamt) bilan hamkorlikda beriladi.

Ushbu sertifikat tovarlarning quyidagilarni kafolatlaydi:

  • atrof-muhit uchun zararsiz vositalar yordamida ishlab chiqarilgan
  • formaldegidlar va erituvchilar kabi zararli moddalar bo'yicha tekshirilgan
  • uy va ofisda foydalanish uchun xavfsiz
  • odamlar salomatligiga xavf tug'dirmaydi
  • o'rmon va yog'ochga ishlov berish texnikasi bilan ishlash bo'yicha "KWF-Test" 4979 belgisi
  • EU Ecolabel DE/027/187 eko belgisi

RAVENOL Super Sägekettenoel - 20 °C dan + 30 °C gacha saqlash haroratida 18 oy yaroqlilik muddatiga ega.

Zanjirni RAVENOL Kaltreiniger vositasi bilan tozalash tavsiya etiladi.

RAL-UZ 178 bo'yicha ko'rsatmalar:

Bolalardan saqlang. Kanalizatsiyaga, oqova suvlarga tashlamang. Mahsulot qoldiqlarini mahalliy qoidalarga muvofiq utilizatsiya qiling. Qadoqni qayta ishlashga topshiring.

Super Sagekettenoel qo'llanilishi quyidagilarni ta'minlaydi:

  • Ajoyib yopishqoqlik-harorat xususiyatlari
  • Sovuqqa ajoyib chidamlilik
  • Ajoyib adgeziya va moylash xususiyatlari
  • Yeyilish va korroziyadan himoyaning yuqori darajasi, ishqalanishning kamayishi
  • Juda yaxshi moylash xususiyatlari, uzoq muddatli past haroratlarda moyning oquvchanligi: -15C 7 kundan ortiq
  • Saqlash muddati: - 20 ° C dan + 30 ° C gacha haroratda 24 oy
  • Tez biologik parchalanuvchanlik

Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Kenglik, mm 55  
Uzunlik, mm 100  
Balandlik, mm 235  
Og‘irlik, kg 1.029  
Brand RAVENOL  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 920 EN ISO 12185
Rang Och sariq ingl
Viskozite 100°С da, mm²/s 22.02 DIN 51562-1
Viskozite 40°С da, mm²/s 103.11 DIN 51562-1
Viskozite indeksi VI 243 DIN ISO 2909
Qotish harorati, °C -30 DIN ISO 3016
Yong‘in chiqish harorati, °C 324 DIN EN ISO 2592
Alpine 0101128
Alpine 0101129
Alpine 0101130
Alpine 0101131
Alpine 0101136
Husqvarna 577616408