RAVENOL SSG 75W-80 transmissiya moyi

Mahsulot kodi: 1221100
Yog‘ turi:
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
MAN 341 Type Z4
ZF TE-ML 01L
ZF TE-ML 02L
ZF TE-ML 16K
Talablarga mos:
DTFR 13D120 (MB 235.29)
Eaton Extended drain
MAN 341 Type E3
MAN 341 Type VR
MAN 341 Type Z5
Voith Type C
Volvo 97305
Volvo 97307
ZF TE-ML 01E
ZF TE-ML 02E
ZF TE-ML 16P
Texnik spetsifikatsiyalarga mos:
MIL-L-2105
API:
Teglar:

RAVENOL SSG 75W-80 transmissiya moyi

Mahsulot kodi: 1221100

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
-
Omborda yo‘q
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas

Mahsulot transport vositangizga mos kelishini tekshirish uchun bizning tanlash servisimizdan foydalaning.

Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1221100-700
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: -
Shtrix-kod: -
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar:
Yog‘ turi:
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
MAN 341 Type Z4
ZF TE-ML 01L
ZF TE-ML 02L
ZF TE-ML 16K
Talablarga mos:
DTFR 13D120 (MB 235.29)
Eaton Extended drain
MAN 341 Type E3
MAN 341 Type VR
MAN 341 Type Z5
Voith Type C
Volvo 97305
Volvo 97307
ZF TE-ML 01E
ZF TE-ML 02E
ZF TE-ML 16P
Texnik spetsifikatsiyalarga mos:
MIL-L-2105
API:
Teglar:

Sintetik oson oqadigan transmissiya moyi. Yuqori yuklangan transmissiya va uzatmalar qutisi elementlarini aşınmadan himoya qiladi. Moyni juda past haroratlarda ishlatishga imkon beradi.

RAVENOL SSG Spec Synt LKW Getribeoel 75W-80 – sintetik asosda va maxsus qo'shimchalar paketida ishlab chiqarilgan sintetik oson oqadigan transmissiya moyi.

Yengil va yuk avtomobillarining transmissiyasi va uzatmalar qutilarining yuqori yuklangan elementlarini aşınmadan ishonchli himoya qiladi. To'liq sintetik asos komponentidan foydalanish RAVENOL SSG Spec Synt LKW Getribeoel 75W-80 transmissiya moyini juda past haroratlarda qo'llash imkonini beradi, shuningdek yuqori termostabillik tufayli almashtirish oralig'ini oshiradi.

RAVENOL SSG Spec Synt LKW Getribeoel 75W-80 – transmissiya moyi intarder va retarderli yuk avtomobillari, avtobuslar, qurilish texnikasining sinxronlangan uzatmalar qutilarida foydalanish uchun mo'ljallangan.

Qulay uzatma almashishga erishish, shuningdek almashtirish oralig'ini 500 000 km gacha uzaytirish (agar texnika ishlab chiqaruvchisi ushbu turdagi moylar uchun bunday imkoniyatni belgilagan bo'lsa) va ekspluatatsiya xarajatlarini kamaytirish imkonini beradi.

SSG Spec Synt LKW Getriebeoel SAE 75W-80 dan foydalanish quyidagilarni ta'minlaydi:

  • Ajoyib termostabillik
  • Zang, korroziya va ko'pik hosil bo'lishidan ishonchli himoya
  • Past qotish harorati
  • Ajoyib EP xossalari
  • Past haroratlarda silliq uzatma almashish
  • Uzaytirilgan xizmat muddati
  • Yoqilg'i tejash
Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Tavsiyalar DAF/VOLVO 97305, DAF/VOLVO 97307, DTFR 13D120 (MB 235.29), Eaton (Extended drain), IVECO, MAN 341 E3, MAN 341 VR, MAN 341 Z5, Renault, Voith Typ C, VOLVO 97317, ZF TE-ML 01E, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 16P  
Brand RAVENOL  
Viskozite 75W-80  
Mos keladi IVECO, Renault  
Mahsulotlarga mos keladi Volvo 97317  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 855 EN ISO 12185
Rang Qizil ingl
Viskozite 100°С da, mm²/s 9.29 DIN 51562-1
Viskozite 40°С da, mm²/s 51.97 DIN 51562-1
Viskozite indeksi VI 163 DIN ISO 2909
Brookfield usuli bo‘yicha viskozite -40°C da, mPa*s 38.800 ASTM D2983
Qotish harorati, °C -42 DIN ISO 3016
Yong‘in chiqish harorati, °C 238 DIN EN ISO 2592
Misga nisbatan korroziya testi, 121°С / 3 soat 1b ASTM D130
Uzunlik, mm 580  
Kenglik, mm 580  
Balandlik, mm 885  
Og‘irlik, kg 195.756  
Alpine 0101683
Alpine 0101684
Alpine 0101685
DAF 09052IT
DAF 09069EU
DAF 09069IT
DAF 09069RU
DAF 09225RU
DAF 09226BN
DAF 1659981
DAF 1659982
DAF 1659982G
DAF 1659988
DAF 1659988G
DAF 1659989
FEBI 170126
FEBI 170127
FEBI 170134
Hyundai Motor 0450000440
MAN 09110700672
Pentosin 1027107
Porsche 00004330300
Volvo 1161950
Volvo 85108170
Volvo 85108171
Volvo 85113903
Volvo 85113904
Volvo 85123561
Volvo 85123562
Volvo 85136277
Volvo 85136278
Volvo MVBVISHIFT75W80JUG
Volvo MVBVISHIFT75W80PAIL
Volvo VPO120548
Volvo VPO120549
ZF 0671090383
ZF 0671090384
ZF 0671090385
ZF 0671090386
ZF 671090383
ZF 671090384
ZF 671090385
ZF 671090386
ZF S0671090383
ZF S0671090384
ZF S0671090385
ZF S0671090386
ZF S671090385