RAVENOL SDT Super Duty Truck 10W-40 motor moyi

Mahsulot kodi: 1121120
Yog‘ turi:
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
Deutz DQC IV-18 LA
DTFR 15C110
DTFR 15C120
Mack EOS-4.5
Renault RLD-3
Volvo VDS-4.5
Talablarga mos:
Caterpillar ECF-3
Cummins CES 20086
DAF LKW
DDC 93K222
IVECO 18-1804 TLS E9
MAN M 3477
MB 228.51
MTU Type 3.1
Scania Low Ash
JASO:

RAVENOL SDT Super Duty Truck 10W-40 motor moyi

Mahsulot kodi: 1121120

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
-
Omborda yo‘q
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas

Mahsulot transport vositangizga mos kelishini tekshirish uchun bizning tanlash servisimizdan foydalaning.

Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1121120-001
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: 1121120-001-01-999
Shtrix-kod: 4014835850606
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar:
Yog‘ turi:
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
Deutz DQC IV-18 LA
DTFR 15C110
DTFR 15C120
Mack EOS-4.5
Renault RLD-3
Volvo VDS-4.5
Talablarga mos:
Caterpillar ECF-3
Cummins CES 20086
DAF LKW
DDC 93K222
IVECO 18-1804 TLS E9
MAN M 3477
MB 228.51
MTU Type 3.1
Scania Low Ash
JASO:

Sintetik yuqori legirlangan oson oqadigan motor moyi, past kulli qo'shimchalar paketi bilan. Yuk avtomobillarining yuqori yuklamali dizel dvigatellarida butun yil davomida foydalanish uchun.

RAVENOL SDT Super Duty Truck SAE 10W-40 - sintetik yuqori qotishmali oson oquvchan motor moyi, past kulli qo'shimchalar paketi (Low SAPS) bilan. Yuk avtomobillarining yuqori yuklamali dizel dvigatellarida butun yil davomida foydalanish uchun maxsus ishlab chiqilgan. Oltingugurt miqdori 500 ppm gacha bo'lgan dizel yoqilg'isi bilan birgalikda EURO 2, EURO 3, EURO 4, EURO 5 va EURO 6 sinfidagi turbodizel dvigatellar uchun mo'ljallangan.

RAVENOL SDT Super Duty Truck SAE 10W-40 yuk avtomobillari va "Tier4" yo'ltanlamas avtomobillari uchun SHPD (Super High Performance Diesel) sinfidagi motor moyi bo'lib, zarrachalar filtri va katalizator bilan jihozlangan va jihozlanmagan dvigatellarda qo'llaniladi, bu yerda Low SAPS texnologiyasi asosida ishlab chiqilgan moyni qo'llash talab qilinadi – kul, fosfor va oltingugurtning past miqdori.

Oksidlanish va siljishga chidamliligi tufayli zamonaviy API CK-4 standarti talablarini bajarish uchun ajoyib havo ajratish qobiliyatiga ega.

Atrof-muhitning past haroratlarida ajoyib "sovuq" ishga tushirishni, yuqori ish haroratlarida ajoyib moylash qobiliyatini ta'minlaydi. Ishqalanishda past yo'qotishlar va past eskirish.

API CK-4 va API CJ-4 bo'yicha litsenziyalangan birinchi Yevropa motor moyi hisoblanadi.
Yangi API CK-4 spetsifikatsiyasi eski spetsifikatsiyalarni almashtiradi, shuningdek oltingugurt miqdori 500 ppm gacha bo'lgan dizel yoqilg'isida ishlaydigan dvigatellarga tegishli.

RAVENOL SDT Super Duty Truck SAE 10W-40 chiqindi gazlar emissiyasiga oid zamonaviy talablarga javob beradigan butun mavsumiy motor moyi hisoblanadi. Avtomobil ishlab chiqaruvchisi talablariga muvofiq uzaytirilgan almashtirish intervallari.

EURO 2, EURO 3, EURO 4, EURO 5 va EURO 6 sinfidagi aralash avtomobil parki uchun tavsiya etiladi. Moylash materialini tanlash bo'yicha dvigatel ishlab chiqaruvchisining tavsiyalariga amal qiling.

SDT Super Duty Truck SAE 10W-40 qo'llanilishi quyidagilarni ta'minlaydi:

  • Barqaror yopishqoqlik xususiyatlari va siljishga chidamlilik
  • Har qanday foydalanish rejimlarida yoqilg'i tejash
  • Uzoq vaqt davomida chiqindi gazlar emissiyasini nazorat qilish
  • Quvvat yo'qotilishining kamayishi
  • Past ko'pik hosil bo'lishi, past moy sarfi
  • Uzaytirilgan moy almashtirish intervali
  • Sovuq ishga tushirishda ajoyib xususiyatlar
  • Low SAPS = sulfat kuli, fosfor va oltingugurtning past miqdori
  • Ko'plab avtomobil dvigatellarida, shu jumladan zarrachalar filtrisiz ham qo'llaniladi
Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish
Kategoriyalar:

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Tavsiyalar Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20086, DAF LKW (für verlängerte Intervalle), Detroit Diesel DDC 93K222, IVECO 18-1804 TLS E9, JASO DH-2, MAN M 3477, MB 228.51, MTU Typ 3.1, Scania LowAsh  
Brand RAVENOL  
Viskozite 10W-40  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 859 EN ISO 12185
Rang Jigarrang ingl
Viskozite 100°С da, mm²/s 14.9 DIN 51562-1
Viskozite 40°С da, mm²/s 99.9 DIN 51562-1
Viskozite indeksi VI 155 DIN ISO 2909
Past haroratli viskozite (ССС) -25°C da, mPa*s 6170 ASTM D5293
Qotish harorati, °C -39 DIN ISO 3016
NOACK bug‘lanishi, % 9 ASTM D5800
Yong‘in chiqish harorati, °C 234 DIN EN ISO 2592
Ishqoriy son, mgKOH/g 10.5 ASTM D2896
Sulfatli kul miqdori, %wt. 0.85 DIN 51575
Og‘irlik, kg 196.304  
Balandlik, mm 885  
Uzunlik, mm 580  
Kenglik, mm 580  
Alpine 0100381
Alpine 0100382
Alpine 0100383
Alpine 0100384
Alpine 0100385
Alpine 0100393
Alpine 0100394
Alpine 0100395
Alpine 100381
Alpine 100382
Alpine 100383
Alpine 100384
Alpine 100385
Hyundai XTeer 1041006
Hyundai XTeer 1061004
Hyundai XTeer 1120002
Hyundai XTeer 1200002
Mercedes-Benz A000989620413BBCR
Mercedes-Benz A000989690213BCCR
Mercedes-Benz A000989690215BCCR
Mercedes-Benz A000989690217BCCR
Mercedes-Benz A0009899101AAA5
Volvo 385102469
Volvo 85102467
Volvo 85102468
Volvo 85102469
Volvo RU385102469