RAVENOL RRS Racing Rally Synto 5W-50 poyga motor moyi

Mahsulot kodi: 1142100

RAVENOL RRS Racing Rally Synto 5W-50 poyga motor moyi

Mahsulot kodi: 1142100

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
-
Omborda yo‘q
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas

Mahsulot transport vositangizga mos kelishini tekshirish uchun bizning tanlash servisimizdan foydalaning.

Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1142100-B20
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: 1142100-B20-01-888
Shtrix-kod: 4014835778528
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar: 1142100-B20-01-888

RAVENOL RRS Racing Rally Synto 5W-50 poyga motor moyi - eng yuqori sifatli to'liq sintetik moy. Og'ir sharoitlarda avtopoygalarda qatnashadigan zamonaviy benzinli avtomobil dvigatellari uchun. Aşınma, korroziya va ko'pik hosil bo'lishidan himoya qiladi.

RAVENOL RRS Racing Rally Synto 5W-50 – avtopoyga uchun to‘liq sintetik ko‘p mavsumli motor moyi bo‘lib, ester va polialfaolefin asosli moy aralashmasidan tayyorlangan.

Og‘ir sharoitlarda avtopoygalarda qatnashadigan zamonaviy benzinli avtomobil dvigatellari uchun mo‘ljallangan.

Yuqori yopishqoqlik indeksi, yaxshi siljishga chidamliligi va tarkibida volfram bo‘lgan maxsus qo‘shimchalar paketi tufayli RAVENOL RRS Racing Rally Synto 5W-50 moyi sport rejimida foydalanishda o‘zini ajoyib namoyon etadi. RAVENOL RRS Racing Rally Synto 5W-50 moyi tarkibida volframning mavjudligi ishqalanish yuzalarini modifikatsiya qilish, ularni tekislash, ishqalanish va yeyilishni kamaytirishni ta’minlaydi, shuningdek tez ta’sir qilishni kafolatlaydi. Dvigatelni korroziyadan (oksidlanishdan) va ko‘pik hosil bo‘lishidan to‘liq himoya qiladi.

RRS Racing Rally Synto 5W-50 moyidan foydalanish quyidagilarni ta’minlaydi:

  • Qisman va to‘liq yuklamada yoqilg‘i tejash
  • Kamaytirilgan ko‘pik hosil bo‘lishi
  • Barqaror yopishqoqlik xususiyatlari
  • Sovuq ishga tushirishda ajoyib xususiyatlar
  • Yuqori ish haroratlarida mustahkam moy plyonkasi
  • Ajoyib detargent va disperslovchi xususiyatlar
  • Yeyilish, korroziya va ko‘pik hosil bo‘lishidan himoya
Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish
Kategoriyalar:

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Qo‘llanish sohasi ADAC GT masters, FIA F3 EUROPEAN Championship, Opel Motorsport  
Brand RAVENOL  
Viskozite 5W-50  
Hamkorlar tomonidan testdan o‘tkazilgan Nürburgring  
Hamkorlar tomonidan tavsiya etilgan Hockenheim Premium Partner, Ralf Schumacher  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 849 EN ISO 12185
Rang Sariq-jigarrang ingl
Viskozite 100°С da, mm²/s 17.7 DIN 51562-1
Viskozite 40°С da, mm²/s 111.7 DIN 51562-1
Viskozite indeksi VI 175 DIN ISO 2909
Yuqori haroratli viskozite (HTHS) 150°С da, mPa*s 4.53 ASTM D5481
Past haroratli viskozite (CCS) -30°C da, mPa*s 5386 ASTM D5293
Past haroratda nasoslanish viskozitesi (MRV) -35°C da, mPa*s 22.900 ASTM D4684
Qotish harorati, °C -54 DIN ISO 3016
NOACK bug‘lanishi, % 7.5 ASTM D5800
Yong‘in chiqish harorati, °C 234 DIN EN ISO 2592
Ishqoriy son, mgKOH/g 11.9 ASTM D2896
Sulfatli kul miqdori, %wt. 1.28 DIN 51575
Og‘irlik, kg 195.132  
Uzunlik, mm 580  
Kenglik, mm 580  
Balandlik, mm 885  
Ford 198095
Ford HG7Z19M544A
Mercedes-Benz A000989880110
Motorcraft XO5W50Q1GT
Motorcraft XO5W50QGT
Polaris 2871281
Polaris 2871844
Polaris 2874415
Polaris 2876244
Polaris 2876245
Polaris 2876246
Polaris 2876247
Polaris 2877263
Polaris 2877264
Polaris 2877490
Polaris 2877868
Polaris 2878003
Polaris 2878814
Polaris 2878919
Polaris 500861
Polaris 500862
Polaris 501727
Polaris 502117
Polaris 502120
Polaris 502129
Polaris 502338
Polaris 502484
Polaris 502485
Polaris 502486
Polaris 502488
Polaris 549290