RAVENOL Outboardoel 4T 10W-40 4-T qayiq motorlari uchun motor moyi

Mahsulot kodi: 1153204
Yog‘ turi:
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
NMMA FC-11298X
NMMA FC-W CAT
Texnik spetsifikatsiyalarga mos:
NMMA FC-W
NMMA FC-W (CAT)
API:

RAVENOL Outboardoel 4T 10W-40 4-T qayiq motorlari uchun motor moyi

Mahsulot kodi: 1153204

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
-
Omborda yo‘q
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1153204-B20
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: 1153204-B20-01-888
Shtrix-kod: 4014835780521
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar:
Yog‘ turi:
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
NMMA FC-11298X
NMMA FC-W CAT
Texnik spetsifikatsiyalarga mos:
NMMA FC-W
NMMA FC-W (CAT)
API:

NMMA FC-W ga muvofiq in'ektsiyali 4-taktli osma qayiq motorlari uchun sintetik asosli yarim sintetik motor moyi. Yuqori aylanish va yuklamalarda ajoyib moylash. Aşınmadan himoya, korroziyadan himoya.

RAVENOL Outboardoel 4T SAE 10W-40 – sintetik asosli yarim sintetik motor moyi, NMMA FC-W talablariga muvofiq inyeksiyali 4 taktli osma qayiq motorlari uchun maxsus ishlab chiqilgan. Yuqori aylanish tezligi va yuklamalarda ham benuqson moylash, past kulli qo'shimchalar paketi tufayli aşınmadan himoya, korroziyadan himoya ta'minlaydi. Ko'k rangga bo'yalgan.

NMMA FC-W sifatli moydan foydalanishni talab qiluvchi 4 taktli osma qayiq motorlarida qo'llaniladi, dengiz suvida foydalanishda ham ishlatilishi mumkin.

Outboardoel 4T SAE 10W-40 qo'llanilishi quyidagilarni ta'minlaydi:

  • Dvigatelning barcha qismlarini mukammal moylash
  • Tozalash samaradorligi va cho'kmasiz to'liq yonish
  • Yaxshi sovuq ishga tushish
  • Aşınma va korroziyadan juda yaxshi himoya, shuningdek oksidlanishga yuqori chidamlilik
  • Siljishga yaxshi chidamlilik
  • Dvigatelning moy bilan aloqa qiladigan barcha qismlarida korroziyadan himoya
  • Ishlatilayotgan yoqilg'i bilan bir zumda, bir xil aralashish
  • Yuqori yuklamalarda ham barqaror moy plyonkasi
Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish
Kategoriyalar:

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Dvigatelning taktligi 4T  
Kenglik, mm 585  
Uzunlik, mm 585  
Balandlik, mm 885  
Og‘irlik, kg 199.205  
Tavsiyalar Evinrude, Honda, Johnson, Mercury Verado, Nissan, Suzuki, Tohatsu, Yamaha  
Brand RAVENOL  
Viskozite 10W-40  
Mos keladi Evinrude, Honda, Johnson, Mercury Verado, Nissan, Suzuki, Tohatsu, Yamaha  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 854 EN ISO 12185
Rang Ko‘k ingl
Viskozite 100°С da, mm²/s 13.4 DIN 51562-1
Viskozite 40°С da, mm²/s 87.5 DIN 51562-1
Viskozite indeksi VI 155 DIN ISO 2909
Qotish harorati, °C -36 DIN ISO 3016
Yong‘in chiqish harorati, °C 228 DIN EN ISO 2592
Ishqoriy son, mgKOH/g 7.2 ASTM D2896
Suzuki 9900022B604T1
Suzuki 9900022B604T5
Suzuki 9900026310100
Suzuki 9900026310400
Suzuki 990F022B31001
Suzuki 990F022B31004
Suzuki 990F022B31060
Suzuki 990F022B31208
Yamaha 90790BS401
Yamaha 90790BS402
Yamaha 90790BS45100
Yamaha 90790BT401
Yamalube 1693160001
Yamalube 90790BC422
Yamalube 90790BC424
Yamalube 90790BC426
Yamalube 90790BS451
Yamalube 90790BS452
Yamalube 90790BS45200
Yamalube 90790BS453
Yamalube 90790BS45300
Yamalube 90790BS454
Yamalube 90790BS45400
Yamalube 90790BS455
Yamalube 90790BS45500
Yamalube 90790BS465
Yamalube 90790BS46500
Yamalube 90790BS466
Yamalube 90790BS467
Yamalube YMD630410100
Yamalube YMD630410101
Yamalube YMD630410102
Yamalube YMD6304101A2
Yamalube YMD6304101A3
Yamalube YMD630410200
Yamalube YMD630410201
Yamalube YMD630410202
Yamalube YMD630410203
Yamalube YMD6304102A2
Yamalube YMD6304102A3
Yamalube YMD630410500
Yamalube YMD630410501
Yamalube YMD630410502
Yamalube YMD630410503
Yamalube YMD6304105A2
Yamalube YMD6304105A3
Yamalube YMD630412001
Yamalube YMD630412002
Yamalube YMD630412003
Yamalube YMD630412050
Yamalube YMD630412051
Yamalube YMD630412052
Yamalube YMD6304120A2
Yamalube YMD630416000
Yamalube YMD630416001
Yamalube YMD630416002
Yamalube YMD630416003
Yamalube YMD6306001
Yamalube YMD630600100
Yamalube YMD6306004
Yamalube YMD630600400
Yamalube YMD6306020
Yamalube YMD630602000
Yamalube YMD6306060
Yamalube YMD630606000
Yamalube YMD6306208
Yamalube YMD630620800