RAVENOL Motobike 4-T Ester 10W-40 motor moyi

Mahsulot kodi: 1172112

RAVENOL Motobike 4-T Ester 10W-40 motor moyi

Mahsulot kodi: 1172112

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
-
Omborda yo‘q
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1172112-001
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: 1172112-001-01-999
Shtrix-kod: 4014835731110
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar: 1172112-001-01-100, 1172112-001-06-999

Sintetik motor moyi, mototsiklning 4 taktli dvigatellari uchun maxsus ishlab chiqilgan. Yoqilg'i tejashni ta'minlaydi, o'ta og'ir foydalanish sharoitlarida dvigatelni himoya qiladi.

RAVENOL Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 - mototsiklning 4 taktli dvigatellari uchun maxsus ishlab chiqilgan sintetik zamonaviy motor moyi. Yoqilg'i tejashni ta'minlaydi.

Mototsikl dvigatelini ekstremal og'ir foydalanish sharoitlarida, shu jumladan dvigatelning yuqori aylanishlarda uzoq vaqt ishlashida ishonchli himoya qiladi. Sport mototsikllarining to'rt taktli dvigatellari uchun, ham quruq muftali, ham moy vannasidagi muftali qilib maxsus ishlab chiqilgan.

Mototsport uchun maxsus yaratilgan yangi yuqori texnologiyali ishlanmadir.

Qo'llanilishi:

JASO MA2 T903:2016 sinfidagi moylar va SAE 10W-40 qovushqoqligi qo'llanilishi belgilangan barcha turdagi mototsikl 4 taktli dvigatellari uchun qo'llaniladi.

Motobike 4-T Ester SAE 10W-40 qo'llanilishi quyidagilarni ta'minlaydi:

  • Dvigatelning barcha kritik tugunlari va detallarini bir zumda moylash
  • Moyning kam sarflanishi hisobiga past ko'piklanish
  • Noqulay sharoitlarda ham shlam, qurum va korroziya hosil bo'lishidan himoya
  • Turli haroratlarda gidrotolkatelning benuqson ishlashi
  • Yonish kameralarida porshen halqalari va klapanlar zonasida qurum yo'qligi
  • Moy almashtirishning butun oralig'ida o'zgarmas qovushqoqlik, yuqori qovushqoqlik indeksi bilan
  • Zichlovchi materiallarga nisbatan neytral xatti-harakat
Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Dvigatelning taktligi 4T  
Kenglik, mm 400  
Uzunlik, mm 400  
Balandlik, mm 585  
Og‘irlik, kg 55.207  
Tavsiyalar Aprilia, BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, Moto-Guzzi, Suzuki, Triumph, Yamaha  
Brand RAVENOL  
Viskozite 10W-40  
JASO T904 DFI 1.98 JASO T904
JASO T904 SFI 1.69 JASO T904
JASO T904 STI 1.94 JASO T904
Mos keladi Aprilia, BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, Moto-Guzzi, Suzuki, Triumph, Yamaha  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 850 EN ISO 12185
Rang Jigarrang ingl
Viskozite 100°С da, mm²/s 14.16 DIN 51562-1
Viskozite 40°С da, mm²/s 94.73 DIN 51562-1
Viskozite indeksi VI 154 DIN ISO 2909
Yuqori haroratli viskozite (HTHS) 150°С da, mPa*s 4.22 ASTM D5481
Past haroratli viskozite (ССС) -25°C da, mPa*s 5900 ASTM D5293
Past haroratda nasoslanish viskozitesi (MRV) -30°C da, mPa*s 21.300 ASTM D4684
Qotish harorati, °C -39 DIN ISO 3016
NOACK bug‘lanishi, % 3.6 ASTM D5800
Yong‘in chiqish harorati, °C 254 DIN EN ISO 2592
Ishqoriy son, mgKOH/g 7.8 ASTM D2896
Sulfatli kul miqdori, %wt. 0.85 DIN 51575
Alpine 0121461
Alpine 0121462
Alpine 0121463
Alpine 0121464
Alpine 0121465
Alpine 121461
Alpine 121462
Alpine 121463
Alpine 121464
Alpine 121465
BRP 779425
BRP 779426
Honda 0823399961
Honda 0823699951
Honda 0823699961
Honda 08C35A141L01
Honda 08C35A141M01
Honda 08C35A141M02
Honda 08C35A14W0M
Hyundai XTeer 1041016
Kawasaki K61021202A
Kawasaki K61021302
Suzuki 9900022B56060
Suzuki 9900022B56208
Suzuki 9900022B56B001
Suzuki 9900022B57060
Suzuki 9900022B57208
Suzuki 9900022B57B001
Suzuki 9900022B58060
Suzuki 9900022B58208
Suzuki 9900022B58B001
Yamaha LUB10W40AP12
Yamalube YMD650210101
Yamalube YMD650210102
Yamalube YMD650210103
Yamalube YMD650210104
Yamalube YMD650210105
Yamalube YMD650210402
Yamalube YMD650210403
Yamalube YMD650210404
Yamalube YMD650210405
Yamalube YMD650210F00
Yamalube YMD650212081
Yamalube YMD650212082
Yamalube YMD650212083
Yamalube YMD650216001
Yamalube YMD650216002
Yamalube YMD650216003
Yamalube YMD65021BFN0
Yamalube YMD65021BSF0
Yamalube YMD650310100
Yamalube YMD650310101
Yamalube YMD650310102
Yamalube YMD650310103
Yamalube YMD650310104
Yamalube YMD650310105
Yamalube YMD650310402
Yamalube YMD650310403
Yamalube YMD650310404
Yamalube YMD650310405
Yamalube YMD650310500
Yamalube YMD650312081
Yamalube YMD650312082
Yamalube YMD650312083
Yamalube YMD650316000
Yamalube YMD650316001
Yamalube YMD650316002
Yamalube YMD650316003