RAVENOL LHM+ gidravlik kuchaytirgich suyuqligi

Mahsulot kodi: 1181110
Yog‘ turi:
Texnik spetsifikatsiyalarga mos:
ISO 7308
PSA B71 2710

RAVENOL LHM+ gidravlik kuchaytirgich suyuqligi

Mahsulot kodi: 1181110

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
-
Omborda yo‘q
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1181110-004
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: -
Shtrix-kod: -
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar: 1181110-004-01-999
Yog‘ turi:
Texnik spetsifikatsiyalarga mos:
ISO 7308
PSA B71 2710

Rul boshqaruv kuchaytirgichlari uchun maxsus yashil rangli yarim sintetik suyuqlik. PSA Standard B 71 2710 talablariga muvofiq ishlab chiqariladi va PSA CITROЁN va PEUGEOT konserni avtomobillarining tormoz va gidravlik boshqaruv tizimlari, FIAT, IVECO yuk avtomobillari, FIAT va Fiat Kobelco maxsus texnikasi uchun mo'ljallangan.

RAVENOL LHM+ Fluid – Germaniyada parafin asosli moyga gidrokraking asosi qo'shilgan holda ishlab chiqarilgan, markazlashtirilgan (birlashtirilgan) tormoz va gidravlik tizimlar uchun maxsus yarim sintetik yashil rangli suyuqlik.

Ekstremal og'ir foydalanish sharoitlarida tormoz tizimi elementlarini ishonchli himoya qiladi. Past harorat xossalari RAVENOL LHM+ Fluid maxsus suyuqligini yil bo'yi, jumladan ekstremal sovuq qishda ham qo'llash imkonini beradi.

PSA Standard B 71 2710 talablariga muvofiq ishlab chiqariladi va PSA CITROЁN va PEUGEOT konserni avtomobillari, FIAT, IVECO yuk avtomobillari, FIAT va Fiat Kobelco maxsus texnikasining tormoz va gidravlik boshqaruv tizimlari uchun mo'ljallangan.

RAVENOL LHM+ Fluid maxsus suyuqligini AMBRA LHM, Tutela LHM, CITROЁN LHM original suyuqliklari va boshqa yetakchi yevropalik ishlab chiqaruvchilarning PSA B 71 2710 sifat darajasidagi suyuqliklari bilan aralashtirishga ruxsat etiladi.

RAVENOL LHM+ Fluid maxsus suyuqligini har qanday boshqa moylash materiallari, jumladan VW-Norm TL 52146 (VW G002) sifat darajasidagi yashil rangli maxsus suyuqliklar va DOT-3(4;5.1) sifat darajasidagi tormoz suyuqliklari bilan aralashtirish taqiqlanadi.

LHM+ Fluid qo'llanilishi quyidagilarni ta'minlaydi:

  • Past qotish harorati
  • Past haroratlarda ham barqaror yopishqoqlik
  • Barqaror yuqori yopishqoqlik indeksi
  • Past haroratlarda oquvchanlik
  • Barcha turdagi zichlagichlar bilan moslik
  • Yuqori yuklamalarda yopishqoqlik o'zgarishining oldini oluvchi ajoyib siljish barqarorligi
Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Brand RAVENOL  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 831 EN ISO 12185
Rang Yashil ingl
Viskozite 100°С da, mm²/s 7.2 DIN 51562-1
Viskozite 40°С da, mm²/s 25.3 DIN 51562-1
Viskozite -40°С da 2600 ASTM D445
Viskozite indeksi VI 273 DIN ISO 2909
Brookfield usuli bo‘yicha viskozite -40°C da, mPa*s 3460 ASTM D2983
Qotish harorati, °C -72 DIN ISO 3016
Yong‘in chiqish harorati, °C 172 DIN EN ISO 2592
Uzunlik, mm 580  
Balandlik, mm 885  
Og‘irlik, kg 190.475  
Kenglik, mm 580  
Alpine 0100881
FEBI 24704
Hyundai Motor 0310000130
Jaguar JLM9886
Jaguar JLM9886S1
Pentosin 1402106
Pentosin 1990900001
Pentosin 4008849502019
Pentosin 601101717
Pentosin 601102653
Pentosin 601341144
PSA Peugeot Citroen 1615099880
PSA Peugeot Citroen 9979A2
SWAG 64924704