RAVENOL HPS 5W-30 motor moyi

Mahsulot kodi: 1111117
Yog‘ turi:
Talablarga mos:
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502.00
VW 505.00

RAVENOL HPS 5W-30 motor moyi

Mahsulot kodi: 1111117

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
-
Omborda yo‘q
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas

Mahsulot transport vositangizga mos kelishini tekshirish uchun bizning tanlash servisimizdan foydalaning.

Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1111117-020
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: 1111117-020-01-999
Shtrix-kod: 4014835722828
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar: 1111117-020-01-999
Yog‘ turi:
Talablarga mos:
BMW Longlife-98
MB 229.3
VW 502.00
VW 505.00

Yengil oqadigan yarim sintetik motor moyi yengil avtomobil benzin va dizel dvigatellari uchun.

RAVENOL HPS 5W-30 – yarim sintetik, oson oqadigan motor moyi bo‘lib, CleanSynto® texnologiyasidan foydalangan holda uchinchi guruh gidrokraking asosli moyga polialfaolefinlar PAO qo‘shilgan holda ishlab chiqarilgan, turbo quvvatlagichli va turbo quvvatlagichsiz hamda to‘g‘ridan-to‘g‘ri yonilg‘i quyish tizimiga ega benzin va dizel dvigatellari uchun.

Ishqalanishni, yeyilishni kamaytiradi, yonilg‘i tejash imkonini beradi, sovuq ishga tushirishda ajoyib xususiyatlarni ta’minlaydi. Avtomobil ishlab chiqaruvchilari talablariga muvofiq uzaytirilgan almashtirish intervallari. Sovuq ishga tushirishdagi ajoyib xususiyatlar mukammal moylashni ta’minlaydi. Yonilg‘i tejash tufayli RAVENOL HPS 5W-30 atmosferaga zararli moddalar emissiyasini kamaytiradi.

RAVENOL HPS 5W-30 qo‘llanilishi quyidagilarni ta’minlaydi:

  • Siljishga yaxshi chidamlilik
  • Ajoyib yuvish va dispersiyalash xususiyatlari
  • Oksidlanishga yuqori chidamlilik tufayli uzoq xizmat muddati
  • Katalizatorlarning tozaligi
  • Qisman va to‘liq yuklamada yonilg‘i tejash
  • Ajoyib qovushqoqlik-harorat xususiyatlari
  • Sovuq ishga tushirishdagi ajoyib xususiyatlar
  • Yuqori ish haroratlarida mustahkam moy plyonkasi
  • Yeyilish, korroziya va ko‘pik hosil bo‘lishidan himoya
Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish
Kategoriyalar:

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Tavsiyalar BMW Longlife-98, MB 229.3, VW 502 00, VW 505 00  
Brand RAVENOL  
Viskozite 5W-30  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 850 EN ISO 12185
Rang Sariq-jigarrang ingl
Viskozite 100°С da, mm²/s 12.15 DIN 51562-1
Viskozite 40°С da, mm²/s 70.9 DIN 51562-1
Viskozite indeksi VI 170 DIN ISO 2909
Yuqori haroratli viskozite (HTHS) 150°С da, mPa*s 3.71 ASTM D5481
Past haroratli viskozite (CCS) -30°C da, mPa*s 6140 ASTM D5293
Past haroratda nasoslanish viskozitesi (MRV) -35°C da, mPa*s 20.800 ASTM D4684
Qotish harorati, °C -39 DIN ISO 3016
NOACK bug‘lanishi, % 8.9 ASTM D5800
Yong‘in chiqish harorati, °C 232 DIN EN ISO 2592
Ishqoriy son, mgKOH/g 11 ASTM D2896
Sulfatli kul miqdori, %wt. 1.18 DIN 51575
Og‘irlik, kg 924.022  
Uzunlik, mm 580  
Kenglik, mm 580  
Balandlik, mm 885  
Chrysler 4761838AD
Chrysler 4761838MA
Chrysler 4761844MA
Honda 087989014
Hyundai Motor 0510000110
Hyundai Motor 0510000141
Hyundai Motor 0510000410
Hyundai Motor 0510000441
Hyundai Motor 510000110
LADA 88889M05400100
LADA 88889M05400400
Mazda 0000775W30QT
Mazda 151289
Mazda 452349R
Mazda 452362R
Mazda 530208TFE
Mazda 830077281
Mazda K004W0508C
Mazda K004W0512J
Mazda K020W0512J
Mercedes-Benz A000989510411FHFE
Mercedes-Benz A000989510413FHFE
Mercedes-Benz A000989510417FHFE
Mercedes-Benz A000989510419FHFE
Mitsubishi 3601401
Mitsubishi 3601610
Nissan KLAM305301
Nissan KLAM305304
Subaru K0215Y0271
Suzuki 9900021A40036
Toyota 0888007705
Toyota 0888007706
Toyota 0888009105
Toyota 0888009106
Toyota 0888081013
Toyota 0888081015
Toyota 0888381013