Antifriz RAVENOL HJC Protect FL22 Concentrate (kontsentrat)

Mahsulot kodi: 1410122
Talablarga mos:
Ford WSS-M97B55
Mazda FL22 Coolant
Subaru coolant 16218
Suzuki Longlife Coolant
Teglar:

Antifriz RAVENOL HJC Protect FL22 Concentrate (kontsentrat)

Mahsulot kodi: 1410122

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
-
Omborda yo‘q
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1410122-020
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: 1410122-020-01-999
Shtrix-kod: 4014835755826
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar: 1410122-020-01-888, 1410122-020-01-999
Talablarga mos:
Ford WSS-M97B55
Mazda FL22 Coolant
Subaru coolant 16218
Suzuki Longlife Coolant
Teglar:

Etilenglikol asosida ishlab chiqarilgan yashil rangdagi antifriz kontsentrati bo‘lib, Mazda FL22 talablariga mos keladi. Aksariyat yapon avtomobillari uchun mos keladi.

RAVENOL HJC Protect FL22 Premix -40°C – etilenglikol asosidagi yashil rangli tayyor antifriz, silikatlar va aminlarni o'z ichiga olmaydi. Alyuminiy dvigatel uchun uzoq muddatli (5 yilgacha) korroziyaga qarshi himoyani qishda ham, yozda ham ta'minlaydi. Atrof-muhit uchun xavfli emas.

RAVENOL HJC Protect FL22 Premix -40°C yashil rangga bo'yalgan, bu antifrizning mumkin bo'lgan oqish joylarini defektoskop (ko'k chiroq) yordamida tezda aniqlash imkonini beradi.

RAVENOL HJC Concentrate antifriz konsentratini suyultirilmagan holda ishlatmaslik kerak, chunki toza etilenglikolning muzlash harorati atigi -15°C ga teng, ammo 20% suv qo'shilganda muzlash harorati keskin -65°C gacha pasayadi.

Eng yaxshi natijaga antifriz konsentratini deionizatsiyalangan suv bilan, masalan, RAVENOL Destilliertes Wasser entionisiert bilan suyultirish orqali erishiladi. Deionizatsiyalangan suv mavjud bo'lmaganda, oddiy tozalangan suv bilan suyultirishga ham ruxsat beriladi.

Suyultirish nisbatlari va muzlash harorati:

Himoya harorati °C gacha % antifriz % suv
-20°C 35% 65%
-37°C 50% 50%
-50°C 60% 40%

RAVENOL HJC Hybrid Japanese Coolant Protect FL22 Premix -40°C dan foydalanish quyidagilarni ta'minlaydi

  • Yengil metallardan tayyorlangan motorlar uchun juda mos keladi
  • Yaxshi ishqoriylik zaxirasi
  • Yuqori sifatli korroziyaga qarshi qo'shimchalar tufayli optimal korroziyadan himoya
  • Avtomobil radiatorlarida ishlatiladigan elastomerlar bilan mosligi
Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish
Kategoriyalar:

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Tavsiyalar 08CLAG010S0 Honda E Coolant, Ford VC-10-A2, Ford WSS-M97B55, Hyundai 00232-19010, Hyundai 07100-00200, Hyundai 07100-00400, Hyundai Long Life Coolant, Mazda 000077508E20, Mazda C100CL005A4X, Mazda C122CL005A4X, Mazda FL22 Coolant, Nissan Anti-freeze Coolant (L250), Nissan KE90299934, Nissan KE90299944, Subaru Coolant 16218, Suzuki Longlife Coolant  
Brand RAVENOL  
Mahsulotlarga mos keladi Honda 08CLAG010S0, Hyundai 00232-19010, Hyundai 07100-00200, Hyundai 07100-00400, Hyundai Long Life Coolant, Mazda 000077508E20, Mazda C100CL005A4X, Mazda C122CL005A4X, Motorcraft VC-10-A2, Nissan Anti-freeze Coolant (L250), Nissan KE90299934, Nissan KE90299944  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 1132 EN ISO 12185
Rang Yashil ingl
Ishqoriy soni, mgKOH/g > 15 ASTM D1120
Qaynatish harorati, °C > 150 ASTM D1121
Suv miqdori, % < 5 ASTM D1123
Yong‘in chiqish harorati, °C > 110 DIN 51758
Muzlash harorati (50% eritma), °C -37 ASTM D1177
pH ko‘rsatkichi (50% antifriz / 50% suv) 7,0 - 8,5 ASTM D1287
Og‘irlik, kg 248.72  
Uzunlik, mm 580  
Kenglik, mm 580  
Balandlik, mm 885  
BMW 83515A6CDD7
BMW 83515A6CDD8
BMW 83515A6CDD9
Ford 1047050
Ford 1047062
Ford 1209807
Ford 5023827
Ford 5023828
Ford 5023831
Ford 5023834
Ford 5023835
Ford 5023836
Ford 5023840
Ford CVC10A
Ford VC10A2
Ford VC20A2
General Motors 94545101
Hyundai 0710000300
Hyundai 0710000410
Hyundai 0710000420
Hyundai Motor 0023219010
Hyundai Motor 0710000200
Hyundai Motor 0710000220
Hyundai Motor 0710000400
Hyundai Motor 710000200
Hyundai Motor 710000300
Hyundai Motor 710000420
Kawasaki K61081004B
Mazda 000077501E02
Mazda C100CL0054X
Mazda C100CL005A4X
Mazda C100CL060
Mazda C10ACL005
Mitsubishi 0103024
Mitsubishi 0103044
Mitsubishi 0103045
Mitsubishi 103024
Mitsubishi 103044
Mitsubishi 103045
Nissan 999MPAF000P
Nissan KE90100035
Subaru SOA635002
Subaru SOA868V9210
Subaru SOA868V9260
Toyota 0888980022
Toyota 0888980025
Volvo 11990915
Volvo 119909916
Volvo 119909967
Volvo VOE11990915
Volvo VOE119909916
Volvo VOE119909967