RAVENOL HDS Hydrocrack Diesel Specif 5W-30 motor moyi

Mahsulot kodi: 1111121
Yog‘ turi:
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
MB-Approval 226.51
Renault RN 0720
Talablarga mos:
Fiat 9.55535-S4
ACEA:

RAVENOL HDS Hydrocrack Diesel Specif 5W-30 motor moyi

Mahsulot kodi: 1111121

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
-
Omborda yo‘q
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas

Mahsulot transport vositangizga mos kelishini tekshirish uchun bizning tanlash servisimizdan foydalaning.

Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1111121-B20
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: 1111121-B20-01-888
Shtrix-kod: 4014835773523
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar:
Yog‘ turi:
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
MB-Approval 226.51
Renault RN 0720
Talablarga mos:
Fiat 9.55535-S4
ACEA:

Yengil oqadigan sintetik motor moyi yengil avtomobil dizel motorlari uchun. Uzaytirilgan almashtirish intervallari. Dvigatel eskirishini minimallashtiradi. DPF filtrlarning xizmat muddatini uzaytiradi.

RAVENOL HDS 5W-30 – sintetik oson oqadigan past kullli Low SAPS motor moyi bo'lib, CleanSynto® texnologiyasidan foydalangan holda turbokompressorli va turbokompressorsiz hamda to'g'ridan-to'g'ri yonilg'i quyish tizimiga ega yengil dizel motorlari uchun ishlab chiqarilgan. Avtomobil ishlab chiqaruvchilarining talablariga muvofiq uzaytirilgan almashtirish intervallari.

STOP-START harakatida ham, yuqori tezlikda harakatlanishda ham dvigatel qismlarining tozaligini, shuningdek past kullli formula hisobiga atmosferaga chiqindilarning kamayishini kafolatlaydi. Dvigatel eskirishini minimallashtiradi. DPF filtrlari va uch komponentli TCW katalizatorlarining xizmat muddatini uzaytiradi. HTHS > 3,5 mPa.s. EURO 4, EURO 5 va EURO 6 sinfidagi dvigatellarda oddiy yoki uzaytirilgan almashtirish intervallari bilan foydalanilganda yonilg'i tejash imkonini beradi.

Retseptura va maxsus asos moyi tufayli yuqori yopishqoqlik indeksini ta'minlaydi. Optimal xususiyatlar va «sovuq» ishga tushirishda yaxshi moylash.

RAVENOL HDS 5W-30 dan foydalanish quyidagilarni ta'minlaydi:

  • Tez harakatlanishda aşınmadan mukammal himoya va yuqori yopishqoqlik koeffitsienti, dvigatelning uzoq xizmat muddati
  • Mukammal yuvish va dispersiyalash xususiyatlari
  • Sovuq ishga tushirishda mukammal xususiyatlar
  • -30 °C dan past bo'lgan past haroratlarda ham sovuq ishga tushirishda mukammal ko'rsatkichlar
  • Past bug'lanish tezligi hisobiga kam moy sarfi
  • Noqulay sharoitlarda ham shlak, qurum va korroziya hosil bo'lishidan himoya
  • Turli haroratlarda gidroko'targichning benuqson ishlashi
  • Yonish kamerasida, porshen halqalari va klapanlar zonasida cho'kindilarning yo'qligi
  • Barqaror yuqori yopishqoqlik indeksi
  • Zichlash materiallariga neytrallik
  • Uzaytirilgan moy almashtirish intervali
Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish
Kategoriyalar:

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Brand RAVENOL  
Viskozite 5W-30  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 843 EN ISO 12185
Rang Jigarrang ingl
Viskozite 100°С da, mm²/s 12.1 DIN 51562-1
Viskozite 40°С da, mm²/s 72 DIN 51562-1
Viskozite indeksi VI 166 DIN ISO 2909
Yuqori haroratli viskozite (HTHS) 150°С da, mPa*s 3.6 ASTM D5481
Past haroratli viskozite (CCS) -30°C da, mPa*s 5500 ASTM D5293
Past haroratda nasoslanish viskozitesi (MRV) -35°C da, mPa*s 19.100 ASTM D4684
Qotish harorati, °C -39 DIN ISO 3016
NOACK bug‘lanishi, % 7.6 ASTM D5800
Yong‘in chiqish harorati, °C 236 DIN EN ISO 2592
Ishqoriy son, mgKOH/g 7.9 ASTM D2896
Sulfatli kul miqdori, %wt. 0.49 DIN 51575
Og‘irlik, kg 193.671  
Uzunlik, mm 580  
Kenglik, mm 580  
Balandlik, mm 885  
Alpine 0101401
Alpine 0101402
Alpine 0101403
Alpine 0101404
Alpine 0101405
Alpine 101401
Alpine 101402
Alpine 101403
Alpine 101404
Alpine 101405
FEBI 108360
FEBI 108361
FEBI 108362
Ford 2420896
Ford 2420898
Ford 2420900
Ford 2420902
Ford KAMJ2C912CA1
Ford KAMJ2C912CC1
Ford KAMJ2C912CD1
Ford KAMJ2C912CF1
Mitsubishi MZ320930
Mitsubishi MZ320931
Mitsubishi MZ320932
Mitsubishi MZ320932S
Nissan KE90090031
Nissan KE90090033
Nissan KE90090033R
Nissan KE90090041
Nissan KE90090043
Nissan KE90090043R
Nissan KE90090043S
Nissan KE90090044R
Nissan KE90090071
Nissan KE90090073
Nissan KE90090073R
Renault 7711584311
Renault 7711584318
Renault 7711658107
Renault 7711658108
Renault 7711943685
Renault 7711943686
Renault 7711943687
Renault 7711943759
Renault 7711943761
Suzuki 9900021E60017
Suzuki 9900021E60047
Suzuki 9900021E600D7
Suzuki 9900021E600P7
Suzuki 9900021E60B017
Suzuki 9900021E60B047
Suzuki 9900021E610D7
Suzuki 9900021E610P7
Suzuki 9900021E61B017
Suzuki 9900021E61B047
SWAG 60108360