RAVENOL TSG 75W-90 transmissiya moyi

Mahsulot kodi: 1222101
Yog‘ turi:
Talablarga mos:
Ford ESF-M2C 175
GM B0401043
VW 501.50
VW G 052 911
VW G 060 726
API:

RAVENOL TSG 75W-90 transmissiya moyi

Mahsulot kodi: 1222101

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
-
Omborda yo‘q
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas

Mahsulot transport vositangizga mos kelishini tekshirish uchun bizning tanlash servisimizdan foydalaning.

Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1222101-D28
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: 1222101-D28-01-888
Shtrix-kod: 4014835734203
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar:
Yog‘ turi:
Talablarga mos:
Ford ESF-M2C 175
GM B0401043
VW 501.50
VW G 052 911
VW G 060 726
API:

Yuqori sifatli sintetik transmissiya moyi. Aşınmadan ishonchli himoya qiladi, yuqori termostabillik tufayli almashtirish oralig'ini uzaytiradi.

RAVENOL TSG 75W-90 – Germaniyada gidrokraking asosidagi bazaviy moyga polialfaolefinlar qo'shilgan holda ishlab chiqarilgan eng yuqori sifatli sintetik transmissiya moyi.

Qo'shimchalar paketi yengil avtomobillarning transmissiyasi va uzatmalar qutilarining yuqori yuklangan elementlarini aşınmadan ishonchli himoya qilishni ta'minlaydi.

To'liq sintetik bazaviy komponentning qo'shilishi RAVENOL TSG 75W-90 transmissiya moyini juda past haroratlarda qo'llash imkonini beradi, shuningdek yuqori termostabillik tufayli almashtirish oralig'ini oshiradi.

RAVENOL TSG 75W-90 dan foydalanish quyidagilarni ta'minlaydi:

  • Aşınmadan mukammal himoya
  • Hatto yuqori yuklamalarda ham barqarorlik
  • Harorat o'zgarganda optimal qovushqoqlik
  • Yuqori termik barqarorlik
  • Siljishga yaxshi chidamlilik
  • Hatto yuqori yuklamalarda ham barqaror moy plyonkasi
  • Juda past qotish harorati
  • Oqishlarning oldini olish uchun elastomerlar bilan yaxshi moslik
Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish
Kategoriyalar:

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Tavsiyalar Ford M2C-175, Opel/GM B0401043, VW 501 50, VW G 052 911 A2, VW G 060 726 A2  
Brand RAVENOL  
Viskozite 75W-90  
Mahsulotlarga mos keladi VW G 052 911, VW G 060 726  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 837.5 EN ISO 12185
Rang Och sariq ingl
Viskozite 100°С da, mm²/s 15.7 DIN 51562-1
Viskozite 40°С da, mm²/s 95.7 DIN 51562-1
Viskozite indeksi VI 176 DIN ISO 2909
Brookfield usuli bo‘yicha viskozite -40°C da, mPa*s 88.700 ASTM D2983
Qotish harorati, °C -42 DIN ISO 3016
Misga nisbatan korroziya testi, 121°С / 3 soat 1b ASTM D130
Uzunlik, mm 580  
Kenglik, mm 580  
Balandlik, mm 885  
Og‘irlik, kg 192.636  
Ford 1045737
Ford 1045738
Ford 5012119
Ford 5015547
Ford 5015548
Ford 97SXM2C200AA
Ford 97SXM2C200BA
Ford A83SX2C175AA
Ford A86SX2C175AA
Ford A86SX2C175BA
Ford XT4QGL
Geely SH550027967
Hyundai Motor 043005L1A0
Hyundai Motor 043005L1A00001
Hyundai Motor 043005L1AO
Hyundai Motor 043005L6A0
Hyundai XTeer 1011435
Hyundai XTeer 1041435
Hyundai XTeer 1120435
Toyota 0888501513
Toyota 0888581023
Toyota 0888581026
Volkswagen Group G052178A2
Volkswagen Group G052178S0
Volvo 1161647
Volvo 1161723
Volvo 1161724
УАЗ 000000473400800
УАЗ 473400800
УАЗ 473401200