RAVENOL SLG 80W-90 transmissiya moyi

Mahsulot kodi: 1223305
Yog‘ turi:
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
DTFR 12B130
MAN 342 Type M2
ZF TE-ML 05A
ZF TE-ML 12E
ZF TE-ML 16C
ZF TE-ML 17B
ZF TE-ML 19B
ZF TE-ML 21A
Talablarga mos:
DTFR 12B100 (MB 235.0)
Mack GO-J
MAN 341 Type E2
MAN 341 Type Z2
MB 235.0
MB 235.6
Scania STO 1:0
ZF TE-ML 07A
ZF TE-ML 2B
ZF TE-ML 16B
ZF TE-ML 16D
Texnik spetsifikatsiyalarga mos:
MIL-L-2105 A
MIL-L-2105 B
MIL-L-2105 C
MIL-L-2105 D
MIL-L-2105 E
MIL-PRF 2105 E

RAVENOL SLG 80W-90 transmissiya moyi

Mahsulot kodi: 1223305

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
-
Omborda yo‘q
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas

Mahsulot transport vositangizga mos kelishini tekshirish uchun bizning tanlash servisimizdan foydalaning.

Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1223305-001
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: -
Shtrix-kod: -
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar: 1223305-001-01-999, 1223305-001-06-999
Yog‘ turi:
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
DTFR 12B130
MAN 342 Type M2
ZF TE-ML 05A
ZF TE-ML 12E
ZF TE-ML 16C
ZF TE-ML 17B
ZF TE-ML 19B
ZF TE-ML 21A
Talablarga mos:
DTFR 12B100 (MB 235.0)
Mack GO-J
MAN 341 Type E2
MAN 341 Type Z2
MB 235.0
MB 235.6
Scania STO 1:0
ZF TE-ML 07A
ZF TE-ML 2B
ZF TE-ML 16B
ZF TE-ML 16D
Texnik spetsifikatsiyalarga mos:
MIL-L-2105 A
MIL-L-2105 B
MIL-L-2105 C
MIL-L-2105 D
MIL-L-2105 E
MIL-PRF 2105 E

Ko'p funksiyali transmissiya moyi. Og'ir yuk avtomobillari, karyer va qurilish texnikasining uzatmalar qutilari va transmissiya elementlari uchun ishlab chiqilgan va TDL sifat darajasidagi moy hisoblanadi.

RAVENOL SLG LKW Getriebeoil 80W-90 bu yuqori sifatli multifunksional transmissiya moyi bo'lib, maxsus ishlab chiqilgan qo'shimchalar paketi qo'shilgan.

RAVENOL SLG LKW Getriebeoil 80W-90 og'ir yuk avtomobillari, karyer va qurilish texnikasining uzatmalar qutilari va transmissiya elementlari uchun maxsus ishlab chiqilgan bo'lib, Total Drive Line (TDL) sifat darajasidagi transmissiya moyidir.

Intarder integratsiyalangan gidravlik transmissiya tormozi yoki alohida gidravlik transmissiya tormozi Retarder bilan uzatmalar qutilarini ishlatishda mukammal mos keladi.

Getriebeoil SLG 80W-90 dan foydalanish quyidagilarni ta'minlaydi:

  • Juda past haroratlarda ajoyib ishlash
  • Oksidlanishga yuqori barqarorlik
  • Aniq uzatma almashinuvi, shovqin va tishli g'ildiraklar tebranishining kamayishi
  • Ishqalanishdagi energiya yo'qotishlarining kamayishi
  • Ishqalanadigan yuzalarni eskirish va tiqilib qolishdan himoya qilish
  • Butun xizmat muddati davomida yopishqoqlik xususiyatlarining saqlanishi
Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Tavsiyalar DAF, DTFR 12B100 (MB 235.0), IVECO, Mack GO-J, MAN 341 E2, MAN 341 Z2, MB 235.0, MB 235.6, Scania STO 1:0, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 2B  
Brand RAVENOL  
Viskozite 80W-90  
Mos keladi DAF, IVECO  
Mahsulotlarga mos keladi Volvo 97321  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 889 EN ISO 12185
Rang Jigarrang ingl
Viskozite 100°С da, mm²/s 15.2 DIN 51562-1
Viskozite 40°С da, mm²/s 146.4 DIN 51562-1
Viskozite indeksi VI 105 DIN ISO 2909
Brookfield usuli bo‘yicha viskozite 26°C da, mPa*s 161.000 ASTM D2983
Qotish harorati, °C -30 DIN ISO 3016
Yong‘in chiqish harorati, °C 200 DIN EN ISO 2592
Misga nisbatan korroziya testi, 121°С / 3 soat 1a ASTM D130
Uzunlik, mm 580  
Kenglik, mm 580  
Balandlik, mm 885  
Og‘irlik, kg 202.533  
AcDelco 88900144
DAF 09227RU
DAF 1659975
FEBI 170166
FEBI 170167
FEBI 170168
Ford 173576
Ford 5016429
Ford A86SX2C104AAA
Ford XY80W90KL
Ford XY80W90Q
Ford XY80W90QL
General Motors 1942008
General Motors 93165588
Scania 1892391
Scania 1892392
Scania 1892393
Scania 1892394
Scania 1892395
Scania 1905038
Volvo 11706213
Volvo 11706214
Volvo 11706786
Volvo VOE11706213
Volvo VOE11706214
Volvo VOE11706786
ZF 0681000410
ZF 0681000411
ZF 0681000412
ZF 681000410
ZF 681000411
ZF 681000412