RAVENOL FO 5W-30 motor moyi

Mahsulot kodi: 1111115
Yog‘ turi:
Talablarga mos:
Fiat 9.55535-G1
Ford WSS-M2C 913-A
Ford WSS-M2C 913-B
Ford WSS-M2C 913-C
Ford WSS-M2C 913-D
Jaguar/Land Rover STJLR.03.5003
MB 229.6
Renault RN 0700
VWC 53036

RAVENOL FO 5W-30 motor moyi

Mahsulot kodi: 1111115

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
949 012 sum
Omborda bor
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas

Mahsulot transport vositangizga mos kelishini tekshirish uchun bizning tanlash servisimizdan foydalaning.

Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1111115-005
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: 1111115-005-01-999
Shtrix-kod: 4014835722651
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar: 1111115-005-01-100, 1111115-005-01-101
Yog‘ turi:
Talablarga mos:
Fiat 9.55535-G1
Ford WSS-M2C 913-A
Ford WSS-M2C 913-B
Ford WSS-M2C 913-C
Ford WSS-M2C 913-D
Jaguar/Land Rover STJLR.03.5003
MB 229.6
Renault RN 0700
VWC 53036

RAVENOL FO 5W-30 A5 motor moyi energiya tejash talablari yuqori bo'lgan va HTHS < 3,5 mPa bo'lgan dvigatelli avtomobillar uchun maxsus ishlab chiqilgan

RAVENOL FO SAE 5W-30 A5 – CleanSynto® texnologiyasidan foydalangan holda ishlab chiqarilgan, turbo quvvatlagichli va turbo quvvatlagichsiz hamda to'g'ridan-to'g'ri yonilg'i quyishli yengil avtomobil benzin va dizel dvigatellari uchun sintetik oson oquvchan motor moyi.

Ishqalanishni, eskirishni minimallashtiradi, yonilg'i tejash imkonini beradi, sovuq ishga tushirishda ajoyib xususiyatlarni ta'minlaydi. Avtomobil ishlab chiqaruvchilari talablariga muvofiq uzaytirilgan almashtirish intervallari. Sovuq ishga tushirishdagi ajoyib xususiyatlar mukammal moylashni ta'minlaydi. Yonilg'i tejash tufayli atmosferaga zararli moddalar emissiyasini kamaytiradi.

RAVENOL FO SAE 5W-30 yonilg'i tejashni ta'minlovchi motor moyi bo'lib, FORD, JAGUAR, MAZDA yengil avtomobillarining benzin va dizel dvigatellari uchun qo'llaniladi.

RAVENOL FO SAE 5W-30 dan foydalanish quyidagilarni ta'minlaydi:

  • Qisman va to'liq yuklamada yonilg'i tejash
  • Barqarorlik va ajoyib yopishqoqlik
  • Siljishga yaxshi chidamlilik
  • Yaxshi ishga tushirish xususiyatlari
  • Yuqori yuklamalarda ham barqaror moy plyonkasi
  • Ishqalanish yo'qotilishining aniq kamayishi (HTHS <3,5 mPa.s)
  • Eskirish va korroziyadan juda yaxshi himoya, shuningdek oksidlanishga yuqori chidamlilik
  • Ko'pik hosil bo'lishidan himoya
  • Ajoyib yuvish va dispersiyalash xususiyatlari
  • Katalizatorlarning tozaligi
Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish
Kategoriyalar:

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Tavsiyalar Fiat 9.55535-G1, Ford WSS-M2C913-A, Ford WSS-M2C913-B, Ford WSS-M2C913-C, Ford WSS-M2C913-D, Jaguar Land Rover STJLR.03.5003, MB 229.6, Renault RN0700, VWC 53036  
Brand RAVENOL  
Viskozite 5W-30  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 849 EN ISO 12185
Rang Sariq-jigarrang ingl
Viskozite 100°С da, mm²/s 10 DIN 51562-1
Viskozite 40°С da, mm²/s 56.6 DIN 51562-1
Viskozite indeksi VI 165 DIN ISO 2909
Yuqori haroratli viskozite (HTHS) 150°С da, mPa*s 3.08 ASTM D5481
Past haroratli viskozite (CCS) -30°C da, mPa*s 4300 ASTM D5293
Past haroratda nasoslanish viskozitesi (MRV) -35°C da, mPa*s 14.000 ASTM D4684
Qotish harorati, °C -39 DIN ISO 3016
NOACK bug‘lanishi, % 9.4 ASTM D5800
Yong‘in chiqish harorati, °C 240 DIN EN ISO 2592
Ishqoriy son, mgKOH/g 10.9 ASTM D2896
Sulfatli kul miqdori, %wt. 1.3 DIN 51575
Og‘irlik, kg 194.924  
Uzunlik, mm 580  
Kenglik, mm 580  
Balandlik, mm 885  
FEBI 101150
FEBI 101151
FEBI 101152
FEBI 101153
FEBI 101154
Ford 1343792
Ford 1343796
Ford 14E8B8
Ford 2420548
Ford 2420550
Ford 2420552
Ford 2420554
Ford 9000250
Ford KAMJ2C912DA1
Ford KAMJ2C912DC1
Ford KAMJ2C912DD1
Ford KAMJ2C912DF1
General Motors 19336472
General Motors 19336473
Hyundai Motor 0510000141
Hyundai Motor 0510000142
Hyundai Motor 0510000441
Hyundai Motor 510000141
Hyundai Motor 510000410
Hyundai Motor 510000441
Hyundai Motor 510000442
Land Rover STC50527
Mercedes-Benz A000989560411FADD
Mercedes-Benz A000989560411FADE
Mercedes-Benz A000989560411FADR
Mercedes-Benz A000989560411FJEE
Mercedes-Benz A000989560411FJEM
Mercedes-Benz A000989560413FADR
Mercedes-Benz A000989560413FJEE
Mercedes-Benz A000989560417FADD
Mercedes-Benz A000989560417FADE
Mercedes-Benz A000989560417FJEE
Mercedes-Benz A000989560417FJEM
Mercedes-Benz A000989560418FADE
Mercedes-Benz A000989560418FJEE
Mercedes-Benz A000989560419FJEE
Mercedes-Benz A000989800217BJEU
Mercedes-Benz A000989820211BJER
Mercedes-Benz A000989820211BJEU
Mercedes-Benz A000989820213BJER
Mercedes-Benz A000989820217BJER
Mercedes-Benz A000989820217BJEU
Mercedes-Benz A000989820217BJEZ
Mercedes-Benz A000989870411EIEJ
Mercedes-Benz A000989870412EIEJ
Mercedes-Benz A000989870415EIEJ
Mercedes-Benz A000989870417EIEJ
Mercedes-Benz A000989960211AADE
Mercedes-Benz A000989960211AADW
Mercedes-Benz A000989960211AJED
Mercedes-Benz A000989960211AJEE
Mercedes-Benz A000989960211AJEW
Mercedes-Benz A000989960213AADE
Mercedes-Benz A000989960213AJEE
Mercedes-Benz A000989960217AADE
Mercedes-Benz A000989960217AADS
Mercedes-Benz A000989960217AJED
Mercedes-Benz A000989960217AJEE
Mercedes-Benz A000989960218AADE
Mercedes-Benz A000989960218AJEE
Mercedes-Benz A000989960219AADE
Motorcraft 3737027
Motorcraft XQ5W30QSP
Renault 7711584310
Renault 7711584317
Renault 8671000081
Renault 8671094850
Renault 8671094851
SWAG 50101150
SWAG 50101151
SWAG 50101152
SWAG 50101153
SWAG 50101154
Volvo 1161633
Volvo 1161634
Volvo 1161635
Volvo 1161754
Volvo 1161755
Volvo 1161756