RAVENOL DFE 0W-20 motor moyi

Mahsulot kodi: 1111109
Yog‘ turi:
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
GM dexos1® Gen 1
GM dexos1® Gen 2
GM dexos1® Gen 3
Talablarga mos:
Chrysler MS-6395
Chrysler MS-13340
Ford WSS-M2C 947-A
Ford WSS-M2C 947-B1
ILSAC:

RAVENOL DFE 0W-20 motor moyi

Mahsulot kodi: 1111109

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
-
Omborda yo‘q
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas

Mahsulot transport vositangizga mos kelishini tekshirish uchun bizning tanlash servisimizdan foydalaning.

Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1111109-208
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: -
Shtrix-kod: -
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar: 1111109-208-01-888, 1111109-208-01-999
Yog‘ turi:
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
GM dexos1® Gen 1
GM dexos1® Gen 2
GM dexos1® Gen 3
Talablarga mos:
Chrysler MS-6395
Chrysler MS-13340
Ford WSS-M2C 947-A
Ford WSS-M2C 947-B1
ILSAC:

To'liq sintetik PAO moyi RAVENOL DFE 0W-20 Opel, GM, Chevrolet, Daewoo, Holden, Ford, Chrysler va boshqa yengil avtomobillar uchun, 0W-20 yopishqoqlikdagi GM dexos® 1 Gen 3 yoki ILSAC GF-6A / ILSAC GF-7A, API SP / API SQ sifat darajasidagi motor moylarini talab qiladigan.

RAVENOL DFE 0W-20 – PAO (PAO – polialfaolefinlar) asosidagi to'liq sintetik oson oqadigan motor moyi bo'lib, CleanSynto® texnologiyasidan foydalangan holda turbo quvvatlagichli va turbo quvvatlagichsiz benzin va dizel dvigatellari uchun, masalan, GDI dvigatellari, to'g'ridan-to'g'ri (bevosita) yonilg'i quyish tizimiga ega.

RAVENOL DFE 0W-20 ishqalanishni kamaytiradi, eskirishni va yonilg'i sarfini kamaytiradi. Avtomobil ishlab chiqaruvchisi tavsiyalariga muvofiq uzaytirilgan almashtirish intervallari.

RAVENOL DFE 0W-20 LSPI (silindrda aralashmaning muddatidan oldin yonishi) oldini oladi, bu dvigatelning shikastlanishidan qochishga yordam beradi. "Sovuq ishga tushirish"da mustahkam moy plyonkasini ta'minlaydi.

Yonilg'i sarfini sezilarli darajada kamaytirish tufayli RAVENOL DFE SAE 0W-20 unga zararli chiqindilarni kamaytirish orqali atrof-muhitni muhofaza qilishga yordam beradi.

RAVENOL DFE 0W-20 dan foydalanish quyidagilarni ta'minlaydi:

  • Qisman va to'liq yuklamada yonilg'i tejash
  • Low SAPS = sulfat kuli, fosfor va oltingugurtning past miqdori
  • Barqaror yopishqoqlik xususiyatlari
  • Siljishga chidamlilik
  • Sovuq ishga tushirishda ajoyib xususiyatlar
  • Yuqori yuklamalarda ham barqaror moy plyonkasi
  • Eskirish, korroziya va ko'pik hosil bo'lishidan himoya
  • Ajoyib detargent va disperslovchi xususiyatlar
  • Yuqori oksidlanishga chidamlilik tufayli uzoq xizmat muddati
  • Katalizatorlarning tozaligi
Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Tavsiyalar Chrysler MS-13340, Chrysler MS-6395, Ford WSS-M2C947-A, Ford WSS-M2C947-B1  
Brand RAVENOL  
Viskozite 0W-20  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 840 EN ISO 12185
Rang Sariq-jigarrang ingl
Viskozite 100°С da, mm²/s 8.93 DIN 51562-1
Viskozite 40°С da, mm²/s 50.5 DIN 51562-1
Viskozite indeksi VI 158 DIN ISO 2909
Yuqori haroratli viskozite (HTHS) 150°С da, mPa*s 2.78 ASTM D5481
Past haroratli viskozite (CCS) -35°С da, mPa*s 5400 ASTM D5293
Past haroratda nasoslanish viskozitesi (MRV) -40°C da, mPa*s 14.600 ASTM D4684
Qotish harorati, °C -63 DIN ISO 3016
NOACK bug‘lanishi, % 5.9 ASTM D5800
Yong‘in chiqish harorati, °C 248 DIN EN ISO 2592
Ishqoriy son, mgKOH/g 7.8 ASTM D2896
Sulfatli kul miqdori, %wt. 0.8 DIN 51575
Og‘irlik, kg 192.892  
Uzunlik, mm 585  
Kenglik, mm 585  
Balandlik, mm 880  
AcDelco 109236
AcDelco 88865907
Alpine 0100191
Alpine 0100192
Alpine 0100193
Alpine 0100194
Alpine 0100195
Alpine 0100199
Alpine 100191
Alpine 100192
Alpine 100193
Alpine 100194
Alpine 100195
Alpine 100199
Chrysler 68152004AA
Chrysler 68152004BA
Chrysler 68152004CA
Chrysler 68152004CB
Chrysler 68152004GA
Chrysler 68152004PA
Chrysler 68218956AA
Chrysler 68218956AB
Chrysler 68218956CA
Chrysler 68218956CB
Chrysler 68218956CC
Chrysler 68397239CA
Chrysler 68397239PA
Chrysler 68523029AA
Chrysler 68523030AA
Chrysler 68523969AA
Chrysler 68524002AA
Chrysler 68524118AA
Chrysler 68524962AA
Chrysler K68218956AA
Chrysler K68218956CB
General Motors 109116
General Motors 109117
General Motors 109143
General Motors 109232
General Motors 109233
General Motors 109236T
General Motors 109237
General Motors 120746
General Motors 120799
General Motors 19259487
General Motors 19259784
General Motors 19312053
General Motors 19352900
General Motors 19353384
General Motors 19354308
General Motors 19370575
General Motors 19371389
General Motors 19420056
General Motors 19420562
General Motors 19431578
General Motors 19431578A
General Motors 88861515
General Motors 88861516
General Motors 88861756
General Motors 88863903
General Motors 88864016
General Motors 88864017
General Motors 88864069
General Motors 88864070
General Motors 88864072
General Motors 88865188
General Motors 88865189
General Motors 88865190
General Motors 88865443
General Motors 88865553
General Motors 88865554
General Motors 88865557
General Motors 88865564
General Motors 88865711
General Motors 88865712
General Motors 88865716
General Motors 88865717
General Motors 88865718
General Motors 88865747
General Motors 88865748
General Motors 88865900
General Motors 88865908
General Motors 88865913
General Motors 88865914
General Motors 88865987
General Motors 93737455
General Motors 93737456
General Motors 93737492
General Motors 93737493
Honda 00W20BASN0LDRM
Honda 0821199904
Honda 0821199906
Honda 0821199907
Honda 0821799974
Honda 0821799976
Honda 0821799977
Honda 0822799974
Honda 0822799974HMR
Honda 08232P99A1HMR
Honda 08232P99A1LHE
Honda 08232P99A30HE
Honda 08232P99A6HMR
Honda 08232P99C1HMR
Honda 08232P99C3HMR
Honda 08232P99D1LHE
Honda 08232P99D4LHE
Honda 08232P99D6LHE
Honda 087989029
Honda 087989037
Honda 087989081
Honda 087989137
Honda 821199904
Honda 821199906
Honda 821199907
Honda 87989036
Hyundai Motor 0510000161
Hyundai Motor 0510000461
Mitsubishi 3013611
Motorcraft XO0W205Q3SP
Motorcraft XO0W20DFSR
Motorcraft XO0W20DSP
Motorcraft XO0W20DSPR
Motorcraft XO0W20Q1SP
Motorcraft XO0W20QSP
Suzuki 9900021A70026
Suzuki 9900021A70036
Suzuki 9900021A70206
Toyota 0888009209
Toyota 0888009210
Toyota 0888082654