RAVENOL Super Fuel Economy SFE 5W-20 motor moyi

Mahsulot kodi: 1111110
Yog‘ turi:
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
Ford WSS-M2C 948-B
Jaguar/Land Rover STJLR.03.5004
Talablarga mos:
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C 925-A
Ford WSS-M2C 925-B
Ford WSS-M2C 930-A
Ford WSS-M2C 930-B
Honda/Acura HTO-06
ILSAC:

RAVENOL Super Fuel Economy SFE 5W-20 motor moyi

Mahsulot kodi: 1111110

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
2 036 561 sum
Omborda bor
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas

Mahsulot transport vositangizga mos kelishini tekshirish uchun bizning tanlash servisimizdan foydalaning.

Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1111110-A05
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: 1111110-A05-01-909
Shtrix-kod: 4014835851627
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar:
Yog‘ turi:
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
Ford WSS-M2C 948-B
Jaguar/Land Rover STJLR.03.5004
Talablarga mos:
Chrysler MS-6395
Fiat 9.55535-CR1
Ford WSS-M2C 925-A
Ford WSS-M2C 925-B
Ford WSS-M2C 930-A
Ford WSS-M2C 930-B
Honda/Acura HTO-06
ILSAC:

Acura, Chrysler, Daihatsu, Fiat, Ford, Hyundai, Honda, Jaguar, Kia, Land Rover, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota va ACEA A5/B5 va ILSAC GF-6A, API SP sifat darajasidagi past qovushqoqli motor moylarini talab qiluvchi boshqa yengil avtomobillar uchun to'liq sintetik PAO moyi.

RAVENOL Super Fuel Economy SFE 5W-20 – to'liq sintetik oson oqadigan motor moyi bo'lib, CleanSynto® texnologiyasidan foydalangan holda ishlab chiqarilgan, turbo quvvatlagichli va turbo quvvatlagichsiz hamda to'g'ridan-to'g'ri yonilg'i quyish tizimiga ega yengil avtomobil benzin va dizel dvigatellari uchun.

Ishqalanishni, eskirishni kamaytiradi, yonilg'i tejash imkonini beradi, "sovuq" ishga tushirishda ajoyib xususiyatlarga ega. Avtomobil ishlab chiqaruvchilari talablariga muvofiq uzaytirilgan almashtirish intervallari.
Bazaviy moyning yuqori sifati tufayli barqaror yuqori yopishqoqlik indeksiga ega. "Sovuq" ishga tushirishda yaxshi moylash xususiyatlarini ta'minlaydi.
Yonilg'i tejash imkonini beradi, natijada atmosferaga zararli moddalar emissiyasi kamayadi.
RAVENOL Super Fuel Economy SFE 5W-20 zamonaviy yengil avtomobil benzin va dizel dvigatellari uchun yonilg'i tejashni ta'minlovchi universal yuqori sifatli motor moyi hisoblanadi.
Moyning retsepturasi LSPI (LowSpeedPre-Ignition) yonilg'ining muddatidan oldin yonish ehtimolini minimallashtiradi. Turbo-GDI to'g'ridan-to'g'ri yonilg'i quyish tizimiga ega turbo benzin dvigatellari uchun tavsiya etiladi.

Super Fuel Economy SFE 5W-20 qo'llanilishi quyidagilarni ta'minlaydi:

  • Hatto yuqori harakat tezligi sharoitida ham eskirishdan ajoyib himoya, dvigatelning uzoq umr ko'rishini ta'minlaydi
  • Dvigatelning uzluksiz ishlashi uchun ajoyib yuvish va dispersiyalash xususiyatlari
  • To'liq sintetik bazaviy moylardan foydalanishda ajoyib xususiyatlar
  • Hatto past haroratlarda ham sovuq ishga tushirishda ajoyib ko'rsatkichlar
  • Juda past haroratlarda ham dvigatelning tez moylanishi
  • Past bug'lanish tezligi hisobiga past moy sarfi
  • Noqulay sharoitlarda ham shlam, kuyindi va korroziya hosil bo'lishidan himoya
  • Yonish kameralarida porshen halqalari va klapanlar zonasida kuyindi yo'qligi
  • Yuqori yopishqoqlik indeksi bilan moyni almashtirishning butun intervali davomida o'zgarmas yopishqoqlik
  • Zichlash materiallariga nisbatan neytral xatti-harakat
  • Moyni almashtirish intervallarini oshirish va tabiiy resurslarni himoya qilish
  • Turli haroratlarda gidroko'targichning benuqson ishlashi
Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Tavsiyalar Chrysler MS-6395, Fiat 9.55535-CR1, Ford WSS-M2C925-A, Ford WSS-M2C925-B, Ford WSS-M2C930-A, Ford WSS-M2C930-B, Honda/Acura HTO-06, Mazda, Nissan, Suzuki, Toyota  
Brand RAVENOL  
Viskozite 5W-20  
Mos keladi Mazda, Nissan, Suzuki, Toyota  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 842 EN ISO 12185
Rang Sariq-jigarrang ingl
Viskozite 100°С da, mm²/s 8.5 DIN 51562-1
Viskozite 40°С da, mm²/s 47.2 DIN 51562-1
Viskozite indeksi VI 160 DIN ISO 2909
Yuqori haroratli viskozite (HTHS) 150°С da, mPa*s 2.9 ASTM D5481
Past haroratli viskozite (CCS) -30°C da, mPa*s 3640 ASTM D5293
Past haroratda nasoslanish viskozitesi (MRV) -35°C da, mPa*s 9.700 ASTM D4684
Qotish harorati, °C -63 DIN ISO 3016
NOACK bug‘lanishi, % 8.3 ASTM D5800
Yong‘in chiqish harorati, °C 238 DIN EN ISO 2592
Ishqoriy son, mgKOH/g 8 ASTM D2896
Sulfatli kul miqdori, %wt. 0.8 DIN 51575
Og‘irlik, kg 193.468  
Uzunlik, mm 580  
Kenglik, mm 580  
Balandlik, mm 885  
Alpine 0101411
Alpine 0101412
Alpine 0101413
Alpine 0101414
Alpine 0101415
Alpine 101411
Alpine 101412
Alpine 101413
Alpine 101414
Alpine 101415
Chrysler 05166240PB
Chrysler 05166247PC
Chrysler 68146832CA
Chrysler 68146832PA
Chrysler 68258686AA
Chrysler 68258686CA
Chrysler 68258687AA
Chrysler 68523007AA
Chrysler 68523008AA
Ford 151A94
Ford 151A95
Ford 151A96
Ford 15C4ED
Ford 15D632
Ford 15D633
Ford 15D638
Ford 9000957
General Motors 88865183
General Motors 88865184
General Motors 9986202
Honda 087989023
Honda 087989023A
Honda 087989038
Honda 087989142
Hyundai Motor 0510000121
Hyundai Motor 0510000151
Hyundai Motor 0510000321
Hyundai Motor 0510000421
Hyundai Motor 0510000451
Hyundai Motor 0510000C21
Hyundai Motor 510000421
Land Rover STC505272
Mazda 0000775W20QT
Mazda K004W0511J
Mazda K004WO511J
Mazda K020W0511J
Mitsubishi 7806610
Mitsubishi MZ102671
Mitsubishi MZ102672
Motorcraft XO5W205QSP
Motorcraft XO5W205QSPW
Motorcraft XO5W206GSP
Motorcraft XO5W20BFS
Motorcraft XO5W20BSP
Motorcraft XO5W20DSP2
Motorcraft XO5W20Q1SP1
Motorcraft XO5W20Q1SP2
Motorcraft XO5W20QSP
Motorcraft XO5W20QSP1
Motorcraft XO5W20QSPHW
Motorcraft XO5W20QSPW
Motorcraft XO5W20TBSP
Motorcraft XO5W20TSP
Toyota 002791QT20
Toyota 002791QT2001
Toyota 0888008000
Toyota 0888008003
Toyota 0888008005
Toyota 0888008006
Toyota 0888010600
Toyota 0888010603
Toyota 0888010605
Toyota 0888010606