RAVENOL SSO 0W-30 motor moyi

Mahsulot kodi: 1111100
Yog‘ turi:
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
BMW Longlife-98
MB-Approval 229.5
Renault RN 0710
Volvo VCC 95200356 - Service Fill
VW 502.00
VW 505.00
Talablarga mos:
BMW Longlife-01
GM GM-LL-A-025
GM GM-LL-B-025
Renault RN 0700
VW 503.01

RAVENOL SSO 0W-30 motor moyi

Mahsulot kodi: 1111100

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
-
Omborda yo‘q
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas

Mahsulot transport vositangizga mos kelishini tekshirish uchun bizning tanlash servisimizdan foydalaning.

Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1111100-208
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: 1111100-208-01-999
Shtrix-kod: 4014835718388
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar:
Yog‘ turi:
Ishlab chiqaruvchi tomonidan ma’qullangan:
BMW Longlife-98
MB-Approval 229.5
Renault RN 0710
Volvo VCC 95200356 - Service Fill
VW 502.00
VW 505.00
Talablarga mos:
BMW Longlife-01
GM GM-LL-A-025
GM GM-LL-B-025
Renault RN 0700
VW 503.01

Audi, BMW, Opel, Chevrolet, Daewoo, Kia, Mercedes-Benz, Nissan, Renault, VW va boshqa SAE 0W-30 yopishqoqlik va ACEA A3/B4 sifat darajasidagi yuqori ishqoriy sonli motor moylarini talab qiladigan yengil avtomobillar uchun to'liq sintetik PAO moyi RAVENOL SSO 0W-30.

RAVENOL SSO 0W-30 – to'liq sintetik, oson oqadigan motor moyi bo'lib, CleanSynto® va USVO® texnologiyalaridan foydalangan holda turbokompressorli va turbokompressorsiz hamda to'g'ridan-to'g'ri yonilg'i quyish tizimiga ega yengil avtomobil benzin va dizel motorlari uchun ishlab chiqarilgan.

Ishqalanishni, eskirishni kamaytiradi, yonilg'i tejash imkonini beradi, natijada atmosferaga zararli moddalar emissiyasi kamayadi. Ajoyib past harorat xususiyatlariga ega. Avtomobil ishlab chiqaruvchilari talablariga muvofiq uzaytirilgan almashtirish intervallari.

RAVENOL SSO 0W-30 dan foydalanish quyidagilarni ta'minlaydi:

  • Barcha zamonaviy benzin va dizel dvigatellarida universal foydalanish (agar avtomobil ishlab chiqaruvchisi tomonidan boshqacha belgilanmagan bo'lsa)
  • -30 °C dan past past haroratlarda ham sovuq ishga tushirishda ajoyib ko'rsatkichlar
  • Oson oqish xususiyatlari hisobiga yonilg'i tejash
  • Oksidlanishga yuqori barqarorlik
  • Ajoyib yopishqoqlik-harorat xususiyatlari
  • Ajoyib yuvish va dispersiyalash xususiyatlari
  • "Sovuq ishga tushirish" bosqichida dvigatelning barcha muhim uzellari va detallarini bir zumda moylash
  • Silindrlar, porshenlar, klapanlar, uchqun shamchalari va turbokompressorlarda yopishish, kokslashish va shlam hosil bo'lishining oldini olish
Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Tavsiyalar BMW Longlife-01, GM-LL-A-025, GM-LL-B-025, Renault RN0700, VW 503 01  
Brand RAVENOL  
Viskozite 0W-30  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 843 EN ISO 12185
Rang Sariq-jigarrang ingl
Viskozite 100°С da, mm²/s 12 DIN 51562-1
Viskozite 40°С da, mm²/s 60.9 DIN 51562-1
Viskozite indeksi VI 198 DIN ISO 2909
Yuqori haroratli viskozite (HTHS) 150°С da, mPa*s 3.57 ASTM D5481
Past haroratli viskozite (CCS) -35°С da, mPa*s 5580 ASTM D5293
Past haroratda nasoslanish viskozitesi (MRV) -40°C da, mPa*s 16.300 ASTM D4684
Qotish harorati, °C -60 DIN ISO 3016
NOACK bug‘lanishi, % 9.2 ASTM D5800
Yong‘in chiqish harorati, °C 236 DIN EN ISO 2592
Ishqoriy son, mgKOH/g 12.5 ASTM D2896
Sulfatli kul miqdori, %wt. 1.3 DIN 51575
Og‘irlik, kg 194.092  
Uzunlik, mm 580  
Kenglik, mm 580  
Balandlik, mm 885  
Alpine 0100241
Alpine 0100242
Alpine 0100248
Alpine 100241
Alpine 100248
BMW 83122219738
BMW 83210144462
BMW 83210144467
BMW 83212365511
BMW 83212365512
BMW 83212365950
BMW 83212365953
BMW 83212405602
BMW 83212405630
BMW 83212405631
BMW 83212405945
BMW 83212410200
BMW 83212410201
BMW 83212450384
BMW 83215A2AF99
Ford CXO0W30LAS12
General Motors 12347283
General Motors 1942210
General Motors 88864605
General Motors 88864606
General Motors 89061327
General Motors 89061328
General Motors 9121982
General Motors B0402095
Hyundai Motor 051002S100
Hyundai Motor 051002S400
Mitsubishi MZ320753
Mitsubishi MZ320754
Mitsubishi MZ321032
Mitsubishi MZ321033
Nissan KE90090132
Nissan KE90090132R
Nissan KLAND00304
Pentosin 1000117
SAAB 12801563
SAAB 12801564
Toyota 0888080365GO
Toyota 0888080366
Toyota 0888080366GO
Volkswagen Group G055195M4
Volkswagen Group GE55167C2
Volkswagen Group GR55167M2
Volkswagen Group GS55167R7BRA
Volvo 1161708
Volvo 1161709
Volvo 1161830
Volvo 1161831