RAVENOL Formel Extra 20W-50 SF-CD motor moyi

Mahsulot kodi: 1113120
Yog‘ turi:
Talablarga mos:
CCMC G4
MB 227.1
MIL-L-2104 D
MIL-L-46152 B

RAVENOL Formel Extra 20W-50 SF-CD motor moyi

Mahsulot kodi: 1113120

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
-
Omborda yo‘q
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas

Mahsulot transport vositangizga mos kelishini tekshirish uchun bizning tanlash servisimizdan foydalaning.

Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1113120-D28
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: -
Shtrix-kod: -
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar:
Yog‘ turi:
Talablarga mos:
CCMC G4
MB 227.1
MIL-L-2104 D
MIL-L-46152 B

Yengil benzin va dizel dvigatellari hamda tijorat avtotransporti uchun mineral motor moyi. Aşınma va qarişni minimallaştıradı. Butun yil davomida foydalaniş imkonini beradi.

RAVENOL Formel Extra SAE 20W-50 – yengil avtomobillar benzin va dizel dvigatellari uchun turbokompressorli va turbokompressorsiz hamda tijorat avtotransporti uchun ishlab chiqarilgan mineral motor moyi.

Eskirish va yeyilishni minimallashtiradi. Yopishqoqlik xususiyatlari butun yil davomida foydalanish imkonini beradi. Avtomobil ishlab chiqaruvchisi tomonidan boshqacha belgilanmagan bo'lsa, uzaytirilgan almashtirish intervallari.

Formel Extra SAE 20W-50 dan foydalanish quyidagilarni ta'minlaydi:

  • Korroziyadan ajoyib himoya
  • Siljishga yaxshi qarshilik
  • Oksidlanishga yuqori qarshilik
  • Ajoyib yopishqoqlik-harorat xususiyatlari
  • Gidravlik itaruvchilarning (klapanlarni gidravlik sozlash) to'g'ri ishlashi
  • Ajoyib yuvish va dispersiyalash xususiyatlari
  • Yarim quruq moylash sharoitida yuqori mustahkamlik zaxirasi
  • Zichlovchi materiallarga nisbatan neytral xatti-harakat
  • Yaxshi ishga tushish xususiyatlari
  • Silindrlar, porshenlar, klapanlar, shamlar va turbokompressorlarda yopishish, kokslashish va shlam hosil bo'lishining oldini olish
  • Katalizatorlar bilan maksimal moslik

Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish
Kategoriyalar:

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Tavsiyalar CCMC G4, MB 227.1, MIL-L-2104 D, MIL-L-46152 B  
Brand RAVENOL  
Viskozite 20W-50  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 871 EN ISO 12185
Rang Jigarrang ingl
Viskozite 100°С da, mm²/s 18.1 DIN 51562-1
Viskozite 40°С da, mm²/s 151.5 DIN 51562-1
Viskozite indeksi VI 133 DIN ISO 2909
Qotish harorati, °C -24 DIN ISO 3016
Yong‘in chiqish harorati, °C 248 DIN EN ISO 2592
Ishqoriy son, mgKOH/g 7.3 ASTM D2896
Sulfatli kul miqdori, %wt. 0.9 DIN 51575
Og‘irlik, kg 198.8  
Uzunlik, mm 580  
Kenglik, mm 580  
Balandlik, mm 885  
Alpine 0100041
Alpine 0100042
Alpine 0100043
Alpine 0100044
Alpine 0100045
Alpine 100041
Alpine 100042
Alpine 100043
Alpine 100044
Alpine 100045
Ford 1010447
Ford 1010449
Ford 1010450
Ford 1094573
Ford 1094574
Ford 145FA6
Ford 145FA7
Ford 14709E
Ford 14709F
Ford 5019258
Ford 5019259
Ford 5019260
Ford 5019261
Ford 5019270
Ford 5022552
Ford 5022553
Ford 5022555
Ford 5022558
Ford 5022559
Ford 5022561
Ford 5022562
Ford 5022564
Ford 5022566
Ford 98SX19M544CAA
Ford 98SX19M544CBA
Ford A87SX19M544D
Ford A87SX19M544E
Ford A87SX19M544F
Ford A87SX19M544G
Ford A87SX19M544T
Ford A890X19M544ANA
Ford A890X19M544ARA
Ford A890X19M544ATA
Ford A89SX19M544JA
Ford A89SX19M544KA
Ford A89SX19M544MA
Ford A89SX19M544NA
Ford A89SX19M544SA
Ford A89SX19M544UA
Ford A950X19M544AAA
Ford A95SX19M544ASA
Ford A95SX19M544AUA
Hyundai XTeer 1011007
Hyundai XTeer 1031139
Hyundai XTeer 1041011
Hyundai XTeer 1051139
Hyundai XTeer 1061024
Hyundai XTeer 1200024
Nissan KLAL620501
Nissan KLAL620504
SWAG 15932921
SWAG 15932922
SWAG 15932924
SWAG 99938408