RAVENOL DCT-LV Fluid AKPP moyi

Mahsulot kodi: 1212107
Yog‘ turi:
Talablarga mos:
BMW DCTF-2
BOT 351 C4
Ford F-DC
Ford WSS-M2C 218-A1
Kunlun DCTF-7S
MB 236.22
MB 239.21
MB 239.22
Pentonsin FFL-7A
Renault DW5
Sinopec DCTF-GS
VW G 055 529
VW TL 52529-C

RAVENOL DCT-LV Fluid AKPP moyi

Mahsulot kodi: 1212107

Mahsulot mavjudligi haqida ma’lumot olinmoqda...

Narx:
1 691 161 sum
Omborda bor
Tanlangan tavsiflar bilan mahsulotga buyurtma berish mumkin emas
Mahsulotga buyurtma berish mumkin emas

Mahsulot transport vositangizga mos kelishini tekshirish uchun bizning tanlash servisimizdan foydalaning.

Qisqa ishlab chiqaruvchi kodi: 1212107-004
To‘liq ishlab chiqaruvchi kodi: 1212107-004-01-999
Shtrix-kod: 4014835878648
Eskirgan shtrix-kodlar:
Eskirgan artikullar:
Yog‘ turi:
Talablarga mos:
BMW DCTF-2
BOT 351 C4
Ford F-DC
Ford WSS-M2C 218-A1
Kunlun DCTF-7S
MB 236.22
MB 239.21
MB 239.22
Pentonsin FFL-7A
Renault DW5
Sinopec DCTF-GS
VW G 055 529
VW TL 52529-C

To'liq sintetik zamonaviy PAO moyi polialfaolefin asosida avtomatik DCT uzatmalar qutilari (ikki silliqli uzatmalar qutisi) uchun maxsus qo'shimchalar va ingibitorlar bilan, ular ikki silliqli transmissiyaning to'g'ri ishlashini ta'minlaydi.

RAVENOL DCT-LV Fluid – to'liq sintetik zamonaviy PAO moyi polialfaolefin asosida avtomatik DCT uzatmalar qutilari (ikki silliq uzatmalar qutisi) uchun maxsus qo'shimchalar va ingibitorlar bilan, ular ikki silliq uzatmaning to'g'ri ishlashini ta'minlaydi.

RAVENOL DCT-LV Fluid uzatmaning optimal quvvatini va yozning o'rtasida ekstremal yuklamalarda ham, qishda past haroratlarda ham silliqning ajoyib ishlashini kafolatlaydi.

Qo'llanish sohasi:

RAVENOL DCT-LV Fluid Magna GETRAG kompaniyasi tomonidan Daimler uchun maxsus MB 239.21 ruxsatnomasi bilan uchinchi avlod 7 pog'onali ikki silliq uzatmasida foydalanish uchun ishlab chiqilgan.

Tasniflar va spetsifikatsiyalar:

RAVENOL DCT-LV Fluid turli avtomobil ishlab chiqaruvchilarining, masalan, BMW, Ford, Mercedes, VW/Audi kabi ikki silliq uzatmalari uchun maxsus ishlab chiqilgan.

RAVENOL DCT-LV Fluid Magna GETRAG 7 pog'onali ikki silliq uzatmalarida (7DCT300 / 6DCT200 / 6DCT150) silliqlarni moylash uchun ishlatiladi. Ho'l yoki quruq silliqli to'g'ridan-to'g'ri o'tish uzatmalarida ishlatilishi mumkin.

Tavsiyalar:

BMW 83222433157, BMW DCTF-2, Ford F-DC, Ford

WSS-M2C218-A1, Great Wall GW7DCT1, Great Wall GWM 7DCT450,

Hyundai/Kia 04300-2N110 WDHO-1, MB 239.21, Renault 7711785243,

Renault DW5, VW G 055 529 A2

Afzalliklar va xususiyatlar:

RAVENOL DCT-LV Fluid quyidagilarni ta'minlaydi:

  • past haroratlarda ham juda yaxshi moylash qobiliyati
  • yuqori, barqaror yopishqoqlik indeksi
  • eyilish, korroziya va ko'pik hosil bo'lishidan himoya
  • yopishqoqlik va harorat bo'yicha ajoyib xususiyatlar
  • yuqori termik va oksidlanish barqarorligi
  • zichlovchi materiallarga nisbatan neytral xatti-harakat
  • yozda ekstremal yuklamalarda barqaror moylash plyonkasi
Ko‘proq ko‘rsatish Kamroq ko‘rsatish

Texnik xususiyatlar

Parametr Qiymat Audit
Kenglik, mm 580  
Viskozite 100°С da, mm²/s 5.55 DIN 51562-1
Misga nisbatan korroziya testi, 121°С / 3 soat 1b ASTM D130
Uzunlik, mm 580  
Viskozite 40°С da, mm²/s 23.77 DIN 51562-1
Balandlik, mm 885  
Brookfield usuli bo‘yicha viskozite -40°C da, mPa*s 3100 ASTM D2983
Viskozite indeksi VI 187 DIN ISO 2909
Og‘irlik, kg 190.688  
Tavsiyalar BMW 83222433157, BMW DCTF-2, BOT 351 C4, Chery 730DHB/DHC 7DCT300, Chery 738DHA 7DCT380, Chery 9009011085, Ford F-DC, Ford MU7J 19A509 AA, Ford WSS-M2C218-A1, Great Wall GW7DCT1, Great Wall GWM 7DCT450, Hyundai/Kia 04300-2N110 WDHO-1, Kunlun DCTF-7S, MB 236.22, MB 239.21, MB 239.22, Pentonsin FFL-7A, Renault 7711785243, Renault DW5, Sinopec DCTF-GS, VW G 055 529, VW G 055 529 A2, VW TL 52529-C  
Brookfield usuli bo‘yicha viskozite -55°С da, mPa*s 17200 ASTM D2983
Brand RAVENOL  
Mahsulotlarga mos keladi BMW 83222433157, Chery 730DHB/DHC 7DCT300, Chery 738DHA 7DCT380, Chery 9009011085, Ford MU7J 19A509 AA, Hyundai/Kia 04300-2N110 WDHO-1, Renault 7711785243, VW G 055 529  
Zichlik 20°С da, g/cm³ 832 EN ISO 12185
Rang Sariq ingl
Qotish harorati, °C -75 DIN ISO 3016
BMW 83222433157
BMW 83225B3AC81
Chery 9009011085
FEBI 171871
FEBI 4054224718711
Ford 2426698
Ford KU7JM2C218AA
Hyundai 0023219101
Hyundai UM020CH266
Hyundai Motor 043002N110
Hyundai Motor 043002N110EU
Mercedes-Benz A0009892002
Mercedes-Benz A0009896104
Mercedes-Benz A000989610409
Mercedes-Benz A000989610410
Mercedes-Benz A000989610411
Mercedes-Benz A000989610412
Pentosin 601205194
Renault 7711579594
Renault 7711782057
Renault 7711785242
Renault 7711785243
Renault 7711945804
Renault 7711945805
Renault 7711945827
Renault 9141860904
SWAG 33101041
SWAG 4054228718717
Volkswagen Group G055529A2
Volkswagen Group G055529Z2
Volvo 32240415
Volvo 32240419